0

Montibello Rozjaśniacze

Montibello Platiblanc advanced Controlled Blond 2 w 1, rozjaśniający olejek 200ml i aktywator 400ml

Montibello Platiblanc advanced Controlled Blond 2 w 1, rozjaśniający olejek 200ml i aktywator 400ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 99,00 PLN
Producent: Montibello
Model: 7049
Status: chwilowo brak
Wysyłka: 8,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 8429525418930
Opis produktu

Nigdy więcej nie bój się dekoloryzacji! Bezpiecznie rozjaśniaj włosy i ciesz się pięknym kolorem, bez podrażnień. Tradycyjna dekoloryzacja jest zabiegiem bardzo inwazyjnym i może wiązać się z uszkodzeniami naturalnej struktury włosa. Dzięki innowacyjnemu systemowi Montibello Platiblanc bezpiecznie przeprowadzisz dekoloryzację i rozjaśnisz włosy, utrzymując naturalne pH skóry, przywracając pasmom ich naturalny blask i chroniąc skórę głowy przed podrażnieniami.
 

Montibello Platiblanc advanced Controlled Blond 2 w 1, rozjaśniający olejek 200ml i aktywator – ten kompletny zestaw do rozjaśniania i dekoloryzacji pozwala osiągnąć spektakularny, pełen blasku i energii kolor, bez naruszenia wrażliwej struktury włosa. Zawarty w składzie olej Omega – 5 z ziaren granatu chroni, rozjaśnia, tonizuje blondy, jednocześnie minimalizując ryzyko zniszczenia włosów. Zestaw łączy w sobie precyzyjne rozjaśnienie na całej długości włosów z regeneracją i odbudową osłabionych pasm. Intensywne pigmenty umożliwiają uzyskanie każdego efektu – od wspaniałych, pełnych żywych refleksów ‘babylights’, aż do eleganckich, zimnych platynowych blondów.

Rezultat

Doskonały blond o jakim zawsze marzyłaś! Z kompletnym zestawem do dekoloryzacji i rozjaśniania od Montibello uzyskasz rewelacyjny efekt, naturalnego blondu. Zawarty w składzie wyjątkowy olej Omega – 5, uzyskiwany z ziaren granatu to sposób na to, by Twoje włosy pozostały zdrowe i silne na dłużej. Olej nie tylko chroni włosy i skórę głowy przed uszkodzeniami, zapewnia też łagodzący efekt, neutralizuje wolne rodniki, utrzymuje równowagę pH skóry głowy i przywraca Twoim włosom naturalne piękno, byś mogła cieszyć się rewelacyjną fryzurą każdego dnia.

Sposób użycia:

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania. Stosuj produkty w kolejności i w sposób wskazany przez producenta, by uzyskać precyzyjny efekt rozjaśnienia.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem