Finalstyle

Montibello FINALSTYLE Strong, pianka mocny, długotrwały efekt, ochrona podczas stylizacji 320ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 37,97 PLN
Stara cena: 43,70 PLN
Producent: Montibello
Model: 5010
Status: niedostępny
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 8429525110834
Opis produktu

Mocno utrwalająca nawilżająca pianka Montibello Finalstyle Strong Mousse zapewnia doskonałą fryzurę przy jednoczesnej ochronie i pielęgnacji włosów. To znakomity produkt stosowanych przez profesjonalnych stylistów, który jest w zasięgu Twojej ręki. Za sprawą Hydra Revive Technology ze składnikami takimi jak nawilżający pantenol, filtry słoneczne i inne pielęgnacyjne substancje pianka dba o optymalny poziom nawilżenia, zapewniając ochronę włosów przed uszkodzeniami i ich dobrą kondycję. Nadaje się do każdego rodzaju włosów, także farbowanych, przy których dodatkowo chroni kolor..

Rezultat

Umożliwia wymodelowanie dowolnej fryzury, nadając się do różnych typów włosów i technik fryzjerskich. Zapewnia mocne, długotrwałe utrwalenie, zdrowy blask i ochronę włosów podczas stylizacji i przed wpływem środowiska. Pozwala się łatwo wyczesać nie pozostawiając śladów.

Sposób użycia:

Wstrząśnij przed użyciem. Trzymając dozownik skierowany w dół nałóż odpowiednią ilość pianki na dłoń i rozprowadź na wilgotnych włosach. Wystylizuj fryzurę, jak tylko chcesz.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty polecane


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem