0

Montibello Hair Therapy

Montibello eliksir No50 Hair Therapy, nocna terapia do włosów 25ml

Montibello eliksir No50 Hair Therapy, nocna terapia do włosów 25ml

ocenaocenaocenaocenaocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 59,00 PLN
Producent: Montibello
Model: 6786
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: Darmowa (przedpłata), 14,70 PLN (pobranie)
Opis produktu

Słabe, łamliwe, podatne na uszkodzenia włosy, które nie reagują na zabiegi pielęgnacyjne? Jeśli czujesz, że ten problem dotyczy Ciebie, zastanów się – może Twoje włosy są tak zmęczone tradycyjnymi kosmetykami, że nie są już w stanie przyjąć kolejnej bomby witaminowej? Jak im pomóc? Zmień strategię, pomyśl o kuracji, która w zaledwie jedną noc całkowicie odmieni kondycję Twoich włosów, przywracając im młody, energiczny wygląd.

Montibello eliksir No50 Hair Therapy, kuracja oczyszczająco regenerująca włosy na noc – to rewolucyjny produkt, który jest wynikiem 50-cio letnich badań laboratoryjnych w dziedzinie pielęgnacji włosów. Uzyskaj spektakularny efekt pielęgnacyjny w zaledwie jedną noc! Odżywczy eliksir Montibello odmładza Twoje włosy w czasie gdy Ty smacznie śpisz. Jak to możliwe? Opracowana przez Montibello innowacyjna i w pełni unikalna formuła SILAMIN RE-BOND przywraca integralność pasm, odbudowując zerwane wiązania wewnątrz włosa. Dzięki temu pasma z każdym użyciem produktu stają się silniejsze, bardziej elastyczne i odporne na działanie czynników zewnętrznych. Eliksir głęboko oczyszcza włosy i skórę głowy – dzięki niemu pozbędziesz się pozostałości po kosmetykach i zabiegach pielęgnacyjnych, które przez kilka lat odkładały się w mikro porach Twoich włosów, obciążając pasma.

Rezultat

 Osiągnij zdumiewający efekt głębokiej pielęgnacji i całkowitej regeneracji w ciągu jednej nocy! Nałóż odżywczy eliksir wieczorem, połóż się spać, a rano zachwyć się doskonałą kondycją swoich włosów! Już po jednym użyciu eliksiru nasze włosy są doskonale odżywione, młodsze, pełne energii witalnej i świeżości. Pasma stają się niezwykle elastyczne, podatne na stylizację i rozczesywanie. Nie łamią się, nie kruszą, nie elektryzują. Eliksir No50 Hair Therapy to rewelacyjny sposób na odbudowę bardzo zniszczonych włosów. Dzięki zastosowaniu eliksiru nie musisz decydować się na ścięcie zniszczonych pasm – już w jedną noc przywróć swoim włosom zdrowy i piękny wygląd, cofając ich wiek nawet o kilka lat. 

Sposób użycia:

 Wieczorem, przed snem dwie, lub trzy dawki produktu nakładamy równomiernie na całą długość włosów z pominięciem partii tuż przy skórze głowy. Produktu nie spłukujemy. Rano rozczesujemy włosy i układamy jak zwykle, lub jeśli to konieczne myjemy włosy. Produkt nie plami poduszki. Dla uzyskania lepszego efektu zaleca się użycie eliksiru 2-3 razy w tygodniu.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

[%carousel%]
Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem