0

Montibello Hair Therapy

Montibello eliksir No50 Hair Therapy, kuracja oczyszczająco regenerująca włosy na noc 50ml

Montibello eliksir No50 Hair Therapy, kuracja oczyszczająco regenerująca włosy na noc 50ml

ocena ocena ocena ocena ocena 10.0/10 (opinii: 4 )
Cena: 101,00 PLN
Stara cena: 110,00 PLN
Producent: Montibello
Model: 6224
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: Darmowa (przedpłata), 14,70 PLN (pobranie)
Opis produktu

Słabe, łamliwe, podatne na uszkodzenia włosy, które nie reagują na zabiegi pielęgnacyjne? Jeśli czujesz, że ten problem dotyczy Ciebie, zastanów się – może Twoje włosy są tak zmęczone tradycyjnymi kosmetykami, że nie są już w stanie przyjąć kolejnej bomby witaminowej? Jak im pomóc? Zmień strategię, pomyśl o kuracji, która w zaledwie jedną noc całkowicie odmieni kondycję Twoich włosów, przywracając im młody, energiczny wygląd.

Montibello eliksir No50 Hair Therapy, kuracja oczyszczająco regenerująca włosy na noc – to rewolucyjny produkt, który jest wynikiem 50-cio letnich badań laboratoryjnych w dziedzinie pielęgnacji włosów. Uzyskaj spektakularny efekt pielęgnacyjny w zaledwie jedną noc! Odżywczy eliksir Montibello odmładza Twoje włosy w czasie gdy Ty smacznie śpisz. Jak to możliwe? Opracowana przez Montibello innowacyjna i w pełni unikalna formuła SILAMIN RE-BOND przywraca integralność pasm, odbudowując zerwane wiązania wewnątrz włosa. Dzięki temu pasma z każdym użyciem produktu stają się silniejsze, bardziej elastyczne i odporne na działanie czynników zewnętrznych. Eliksir głęboko oczyszcza włosy i skórę głowy – dzięki niemu pozbędziesz się pozostałości po kosmetykach i zabiegach pielęgnacyjnych, które przez kilka lat odkładały się w mikro porach Twoich włosów, obciążając pasma.

Rezultat

 Osiągnij zdumiewający efekt głębokiej pielęgnacji i całkowitej regeneracji w ciągu jednej nocy! Nałóż odżywczy eliksir wieczorem, połóż się spać, a rano zachwyć się doskonałą kondycją swoich włosów! Już po jednym użyciu eliksiru nasze włosy są doskonale odżywione, młodsze, pełne energii witalnej i świeżości. Pasma stają się niezwykle elastyczne, podatne na stylizację i rozczesywanie. Nie łamią się, nie kruszą, nie elektryzują. Eliksir No50 Hair Therapy to rewelacyjny sposób na odbudowę bardzo zniszczonych włosów. Dzięki zastosowaniu eliksiru nie musisz decydować się na ścięcie zniszczonych pasm – już w jedną noc przywróć swoim włosom zdrowy i piękny wygląd, cofając ich wiek nawet o kilka lat. 

Sposób użycia:

 Wieczorem, przed snem dwie, lub trzy dawki produktu nakładamy równomiernie na całą długość włosów z pominięciem partii tuż przy skórze głowy. Produktu nie spłukujemy. Rano rozczesujemy włosy i układamy jak zwykle, lub jeśli to konieczne myjemy włosy. Produkt nie plami poduszki. Dla uzyskania lepszego efektu zaleca się użycie eliksiru 2-3 razy w tygodniu.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ocena: 10/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Dodano: Środa, 14 Luty 2018 (16:30)
produkt rewelacyjny, polecam
Ocena: 10/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Dodano: Czwartek, 25 Styczeń 2018 (12:08)
Polecam ten kosmetyk. Potrafi zregenerować nawet moje przesuszone farbowaniem i prostowaniem włosy. Inne kosmetyki nie dawały rady.
Ocena: 10/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Dodano: Piątek, 10 Listopad 2017 (23:36)
Świetna odżywka, pięknie pachnie , jest bardzo wydajna .
Ocena: 10/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Dodano: Czwartek, 12 Październik 2017 (10:17)
Produkt bardzo dobry, polecam

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem