0

Mila Salon Professional

Mila Salon Clarifying Pre-Treatment, szampon oczyszczający, przygotowuje do zabiegów 1000ml

Mila Salon Clarifying Pre-Treatment, szampon oczyszczający, przygotowuje do zabiegów 1000ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 24,90 PLN
Producent: Mila
Model: 6750
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 8,97 PLN (przedpłata), 14,70 PLN (pobranie)
Opis produktu

Powodzenie zabiegu fryzjerskiego może zależeć od wielu czynników. Z jednej strony niezwykle istotne jest użycie profesjonalnych środków, które zapewnią trwałość zabiegu i osiągnięcie zamierzonego efektu. Z drugiej nie bez znaczenia jest kondycja włosów i odpowiednie ich przygotowanie do zabiegu. By zyskać kontrolę nad pasmami, warto sięgnąć po głęboko oczyszczający szampon, który przygotuje pasma do koloryzacji, ondulacji czy keratynowego prostowania i silnie oczyści je z pozostałości po używanych na co dzień produktach.

 

Mila Salon Clarifying Pre-Treatment, szampon oczyszczający, przygotowuje do zabiegów – użyj tego szamponu przed każdym profesjonalnym zabiegiem fryzjerskim i zyskaj pewność, że osiągniesz dokładnie zamierzony efekt. Koloryzacja bez jaśniejszych plam i przebarwień? Ondulacja o pięknym skręcie, a może prostowanie keratynowe o długotrwałym efekcie? Szampon oczyszczający od Mila sprawi, że środki używane podczas tych zabiegów wnikną do wnętrza włosa i zwiążą się z jego strukturą, zapewniając doskonały i długotrwały efekt.

Rezultat

Oczyszczona i odświeżona skóra głowy, sypkie, delikatne pasma, pozbawione pozostałości po używanych na co dzień kosmetykach. Dzięki oczyszczającemu szamponowi idealnie przygotujesz bazę pod wybrany zabieg fryzjerski i zyskasz pewność, że efekt zrówna się z Twoimi wyobrażeniami o idealnej fryzurze. 

Sposób użycia:

Używaj tak, jak zwykłego szamponu. Nałóż dawkę produktu na wilgotne włosy i masuj do powstania aktywnej piany. Spłukaj obficie wodą po ok 3 minutach. 

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem