0

Max Factor

Max Factor False Lash Effect BLACK BORWN, maskara pogrubia i wydłuża rzęsy 13,1ml

Max Factor False Lash Effect BLACK BORWN, maskara pogrubia i wydłuża rzęsy 13,1ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 22,70 PLN
Producent: MAX FACTOR
Model: 1093
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 14,70 PLN (pobranie)
Opis produktu


Mascara Max Factor z linii False Lash Effect w kolorze BLACK BROWN zapewnia 100% efekt sztucznych rzęs bez doklejania włosków. Tusz zarówno pogrubia jak i wydłuża rzęsy dzięki czemu zyskują one niesamowitą objętość. Innowacyjna szczoteczka, stworzona specjalnie dla tego rodzaju tuszu, zawiera o 50% więcej włosków niż pozostałe. To pozwala dosięgnąć do nawet najbardziej niedostępnych partii oka i umożliwia najbardziej precyzyjny makijaż. Tusz gwarantuje 600% więcej objętości i pogrubienia w stosunku do niepomalowanych rzęs.

False Lash Effect doskonale powiększa i otwiera oko, oferuje teatralny efekt, który można osiągnąć jedynie paroma pociągnięciami szczoteczki. Perfekcyjnie pokrywa całą linię rzęs gwarantując równomierne rozprowadzenie koloru. Mascara nie kruszy się a polimery zwarte w jej formule sprawiają, że jest ona wodoodporna. Makijaż przetrwa nawet najbardziej ekstremalne warunki bez zbędnych poprawek.


Rezultat:

Wspaniale rozdzielone, pogrubione i wydłużone rzęsy. Efekt utrzymuje się przez wiele godzin od momentu zrobienia makijażu. Mascara jest niezwykle trwała a jej unikalna szczoteczka zapewnia perfekcyjne wykończenie makijażu. Oczy stają się wyraźnie większe i niesamowicie zaakcentowane.


Sposób użycia:

Produkt należy aplikować pod koniec makijażu aby uniknąć osypywania się cienia na pomalowane rzęsy. W celu nałożenia tuszu należy kilkukrotnie przesunąć szczoteczką po całej długości rzęs. Czynność można wykonać parę razy w zależności od pożądanego efektu.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem