Rock It Texture

Matrix Texture Games, Odżywka z polimerami 300ml

ocena ocena ocena ocena ocena 10.0/10 (opinii: 1 )
Cena: 19,70 PLN
Stara cena: 23,49 PLN
Producent: MATRIX
Model: 4176
Status: niedostępny
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 3474630741362
Opis produktu

Twoim włosom trudno utrzymać na długo efekt stylizacji, do tego wydają się często pozbawione życia i nijakie? Teksturyzująca odżywka Matrix Total Results Texture Games nada im teksturę, ułatwi układanie i sprawi, że nabiorą kształtu plażowych fal. Twoja fryzura nabierze charakteru, a jednocześnie pozostanie naturalna i lekka, co sprawia, że możesz używać tego produktu, w zestawie z pozostałymi z tej linii, nawet codziennie. Swoje działanie opiera na lekkich polimerach, które utrzymują kształt fryzury.

Rezultat

Włosy nabierają kształtu delikatnych fal, są lekkie i naturalne. Fryzura jest bardziej wyrazista, pasma nie opadają już smętnie na ramiona. Ułożone uczesanie utrzymuje się dłużej. Także krótsze pasma, na których efektu plażowych fal nie widać wyraźnie, stają się bardziej podatne na stylizację.

Sposób użycia:

Nanieś odżywkę na świeżo umyte,wilgotne włosy, delikatnie ja wcierając na całej długości. Pozostaw na kilka minut, następnie dokładnie spłucz. Dla najlepszych rezultatów stosuj również pozostałe kosmetyki z serii Texture Games.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ocena: 10/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Dodano: Piątek, 20 Styczeń 2017 (11:35)
Idealne uzupełnienie wspaniałego szamponu z tej samej serii. Włosy po tej odżywce są cudownie miękkie i skręcone. zapach na włosach utrzymuje się długo.

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem