Style Link

Matrix SL Gloss Booster, Żel nadający połysk 30ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 37,70 PLN
Stara cena: 42,90 PLN
Producent: MATRIX
Model: 3769
Status: niedostępny
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 884486179272
Opis produktu

 Doskonały efekt utrwalenia, bez sztucznego efektu i sklejonych pasm? Teraz to możliwe. Wybierając profesjonalne żele do stylizacji Matrix, możesz uzyskać dowolny efekt stylizacji zarówno dla włosów krótkich, jak i długich.

Matrix SL Gloss Booster Żel nadający połysk – ten w pełni profesjonalny żel do stylizacji przeznaczony jest do stosowania na wszystkich rodzajach włosów. Nie obciąża, nie skleja i nie podrażnia pasm, ani skóry głowy. Łagodna, elastyczna formuła zapewnia wygodną i łatwą aplikację. Kosmetyk daje efekt naturalnego, elastycznego wykończenia, bez sklejonych i sztywnych pasm. Jego wielkim atutem jest formuła, która nie tylko wydobywa naturalny połysk włosa, ale także dodatkowo nabłyszcza pasma, dodając im efektownego looku. 

Rezultat

 Doskonale utrwalona fryzura, która wytrzyma nawet całonocną imprezę taneczną. Żel umożliwia wykonanie dowolnej stylizacji na włosach krótkich lub długich. Nadaje się do stosowania na każdego rodzaju włosach. Nie podrażnia skóry głowy. Delikatna formuła zapewnia elastyczne wykończenie bez sklejania i usztywniania pasm. Aktywne drobinki zapewniają włosom wysoki poziom nabłyszczenia, nadając fryzurze odświętnego wyglądu.

Sposób użycia:

 Żel aplikujemy na włosy wilgotne z zamiarem stylizacji przy użyciu suszarki lub jeśli chcemy osiągnąć efekt ‘mokrych włosów’ na pasma suche.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty polecane


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem