0

Matrix Bond

Matrix Bond Krok 3 Seal Treatment do odbudowy zerwanych wiązań włosa po koloryzacji 150ml

Matrix Bond Krok 3 Seal Treatment do odbudowy zerwanych wiązań włosa po koloryzacji 150ml

ocenaocenaocenaocenaocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 34,99 PLN
Producent: MATRIX
Model: 6197
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 6,97 PLN (przedpłata), 13,97 PLN (pobranie)
Opis produktu

Aby na dłużej cieszyć się pięknym efektem koloryzacji, warto zwrócić szczególną uwagę na codzienną pielęgnację włosów farbowanych. Pasma po koloryzacji wymagają specjalnej ochrony i zupełnie innego traktowania, niż włosy naturalne. Wybierając kosmetyki dedykowane specjalistycznej pielęgnacji, zapewnimy swoim włosom trwałość koloru, odporność na uszkodzenia i głęboki poziom odżywienia.

Matrix Bond Krok 3 Seal Treatment – to specjalistyczny produkt, który wchodzi w skład kuracji odbudowującej zerwane podczas koloryzacji i rozjaśniania włosów wiązania. Produkt umożliwia samodzielną pielęgnację w warunkach domowych, bez konieczności ponownej wizyty w salonie. Dzięki bogatej w witaminy i minerały formule, pasma stają się mocniejsze, wyraźnie odżywione, nawilżone i pełne zdrowego blasku. Produkt działa jak tarcza ochronna – zapobiega powstawaniu nowych uszkodzeń na powierzchni włosa, a jednocześnie niweluje dawne urazy.

Rezultat

 Wyraźnie mocniejsze, zdrowsze, pełne naturalnego blasku włosy, Dzięki kuracji pasma stają się odporne na uszkodzenia, a końcówki nareszcie przestają się łamać. Produkt pomaga odbudować wiązania kolagenowe w strukturze włosa, które zostały zerwane, bądź uszkodzone w trakcie koloryzacji, czy rozjaśniania.

Sposób użycia:

 Produkt należy stosować i aplikować zgodnie z instrukcją producenta dołączoną do opakowania. 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


[%carousel%]
Kontakt ze sklepem