Matrix Biolage Full Density, Odżywka wzmacniająca cienkie włosy 200 ml

Matrix Biolage Full Density, Odżywka wzmacniająca cienkie włosy 200 ml

Dodaje objętości i wzmacnia cienkie i delikatne włosy. Sprawia, że stają się grubsze i wizualnie gęstsze.
32,65 zł
Chwilowo brak


  • Producent: Matrix Biolage
  • Matrix Biolage
  • Indeks: 4545
  • Zapytaj o produkt mail_outline

Zachwycające, puszyste, długie włosy wydają się poza Twoim zasięgiem? Jeśli masz pasma cienkie i delikatne, którym trudno nadać objętość i utrzymać je w idealnej kondycji, wypróbuj Matrix Biolage Advanced Full Density Thickening. Odżywka wzbogacona biotyną i wyciągiem z krokosza barwierskiego wzmacnia włosy, odżywia je, dodaje blasku. Stają się grubsze, wyglądają na gęstsze, nabierają wspaniałego połysku. Ten produkt to nie tylko pełna objętości fryzura, o jakiej marzysz, ale także bardziej odporne na uszkodzenia i łamanie się włosy. Przekonasz się, że nie ma rzeczy niemożliwych, kiedy Twoje pasma staną się odmienione. Matrix Biolage z powodzeniem łączy naturalne ekstrakty ze zdobyczami nauki i technologii, aby każdym włosom zapewnić zdrowie i piękny wygląd.

Rezultat

Cienkie, delikatne włosy, którym trudno nadać objętość, stają się wyraźnie pełniejsze, bardziej puszyste, delikatnie pogrubione. Dogłębnie odżywione są miękkie i lśniące.

Sposób użycia:

Nanieś odżywkę na włosy umyte wcześniej szamponem Full Density. Delikatnie wmasuj, pozostaw na 1-3 minuty, następnie spłucz. Dla maksymalnego pogrubienia włosów użyj również sprayu Full Density Densifying Spray.

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Matrix Biolage Full Density, Odżywka wzmacniająca cienkie włosy 200 ml