Manicure japoński – wszystko, co warto o nim wiedzieć.

Zadbane dłonie, wykończone eleganckimi paznokciami stanowią naszą wizytówkę. O ile, tuż po wyjściu z salonu kosmetycznego możemy cieszyć się pięknym efektem, o tyle każdego dnia kondycja naszych dłoni i paznokci wystawiona jest wielokrotnie na próbę. Codzienne, z pozoru błahe czynności mogą uszkadzać skórę, prowadząc do jej wysuszenia, a także powodować mikro uszkodzenia w płytce paznokci. Mycie naczyń, ręczne pranie, sprzątanie bez rękawiczek, zabawa z dziećmi w piaskownicy – wszystko to ma ogromny wpływ na kondycję naszych paznokci. Jak zadbać o ich piękny wygląd i przywrócić im doskonałą formę?

Zabieg, który pokochały gwiazdy Hollywood.

Manicur japoński

Manicure japoński to zabieg, który od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością w krajach dalekiej Azji. Chętnie sięgają po niego także gwiazdy światowego formatu, dla których dbałość o urodę jest zawodowym priorytetem. Od niedawna manicure japoński jest obecny i w naszych rodzimych salonach kosmetycznych i cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem. Na czym polega jego sekret? Dlaczego tak wiele kobiet po niego sięga? Podstawą zabiegu jest dokładne oczyszczenie skóry i płytki paznokcia z zanieczyszczeń, martwego naskórka i pozostałości po dawnych zabiegach. Ponieważ paznokcie każdego dnia narażone są na powstawanie mikro uszkodzeń, warto regularnie poddawać się zabiegowi wzmacniającemu, który wspomoże nasze dłonie w procesie regeneracji. Rezultatem zabiegu będą zadbane, piękne i młodsze dłonie o mocnych paznokciach. Warto pamiętać, że manicure japoński może być wykonywany jako kuracja awaryjna nawet na mocno osłabionej płytce. Zabieg pomoże odzyskać płytce zdrowy i piękny wygląd poprzez głębokie odżywienie i profesjonalną regenerację.

Manicure japoński P.Shine

Manicure w domowym zaciszu? Nic prostszego!

Jeśli lubisz dbać o swoje paznokcie i przygotowywanie domowych zabiegów sprawia CI prawdziwą przyjemność, możesz spróbować wykonać manicure japoński samodzielnie. Manicure japoński P.Shine zestaw duży to zestaw, z którym profesjonalnie zadbasz o swoje paznokcie. W skład zestawu wchodzą:

  • puder p.shine różowy (5gr.)
  • pasta p.shine zielona (8 gr.)
  • zielona polerka p.shine
  • różowa polerka p.shine
  • polerki dwustronne (3 szt.)
  • plastikowa szpatułka
  • pilniczek
  • irchowa ściereczka
  • instrukcja wykonania manicure.

Dzięki regularnemu wykonywaniu zabiegu, Twoje paznokcie odzyskają zdrowy wygląd. Staną się mocniejsze i bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne. Matowa płytka stanie się na powrót zdrowa i błyszcząca. Manicure wzmacnia paznokcie od wewnątrz, stymulując ich odbudowę i chroniąc je przed szkodliwym działaniem detergentów.


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem