Makeup Revolution

Makeup Revolution Re-Loaded Iconic 1.0 paletka cieni do powiek

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 21,47 PLN
Producent: Makeup Revolution
Model: 12880
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 5057566223324
Opis produktu
Perfekcyjnie wykonanie makijażu oczu nie wiąże się tylko z użyciem jednego czy dwóch produktów, w postaci kredki do oczu czy eyelinera. Mocne zaakcentowanie oka oraz wydobycie głębi spojrzenia wymaga zastosowania dobrych jakościowo produktów do make’upu.

Makeup Revolution Re-Loaded Iconic - paletka cieni do powiek to przepiękna kasetka, która zawiera 15 staranie wyselekcjonowanych kolorów cieni do powiek, które wpisują się w aktualnie obowiązujące trendy w makeup’ie. Cienie sa bardzo trwałe, nie rolują się i nie osypują, nawet po wielu godzinach, od ich nałożenia. Aplikacja kosmetyku może odbywać się, zarówno na sucho, jak i na morko. Kremowa, lekko satynowa formuła cieni o doskonałym napigmentowanie pozwala wydobyć naturalne piękno tęczówki oka. Cienie są świetnym uzupełnieniem makijażu dziennego oraz wieczorowego.

Paletka cieni do powiek wyróżnia się efektownie zaprojektowaną kasetką oraz przemyślanym doborem kolorystyki. To wspaniały produkt, który jest godny polecenia każdej wizażystce i klientce, która poszukuje cieni o przedłużonej trwałości. Paleta pozwala na wykreowanie różnorodnych makijaży oraz zaakcentowanie kości policzkowych czy konturowanie twarzy. Dzięki obecności cieni satynowych, jak i metalicznych można uzyskać bogatą gamę efektów w makijażu oka.
Zalety używania produktu:
  • mocno napigmentowanie cienie,
  • paletka wykonana z trwałego tworzywa sztucznego,
  • modne kolory cieni, satynowe i metaliczne,
  • łatwa aplikacja i trwałość.
Zawartość opakowania zalecenia producenta:
W zestawie znajduje się 15 cieni, zarówno satynowych, jak i metalicznych. Data ważności – 2 lata lub 12 miesięcy po otwarciu opakowania.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem