Makeup Revolution Pro Fix Oil Control Fixing Spray, utrwalacz makijażu w sprayu 100ml

Makeup Revolution Pro Fix Oil Control Fixing Spray, utrwalacz makijażu w sprayu 100ml

Zabezpiecza makijaż przed wodą, temperaturą i potem. Daje matowy efekt, ogranicza świecenie się skóry. Jest łatwy do zmycia, nie tworzy efektu maski. Działa do 12 godzin.
24,60 zł


  • (0)
  • Zapytaj o produkt mail_outline

Nawet najbardziej misterny makijaż, któremu poświęcamy długie godziny, narażony jest na działanie czynników zewnętrznych, które szybko mogą zrujnować efekt końcowy. Pot, wysoka temperatura, pył, deszcz, mróz – to wszystko może sprawić, że nasz makeup szybko stanie się mglistym wspomnieniem.

Makeup Revolution Pro Fix Oil Control Fixing Spray, utrwalacz makijażu w sprayu – wybierając ten profesjonalny utrwalacz do makijażu, zyskujesz kontrolę nad swoim wyglądem. Nie ufaj prognozom pogody, nie zastanawiaj się, czy powinnaś zabrać z domu parasol. Zabezpiecz swój makeup przed działaniem wody, temperatury, potu i innych czynników zewnętrznych, by w każdej sytuacji cieszyć się doskonałym wyglądem.

Rezultat

Utrwalony i zabezpieczony makijaż, który przetrwa w nienaruszonym stanie nawet w ekstremalnych warunkach. Delikatna mgiełka otula makeup, utrwala działanie kosmetyków i zabezpiecza je przed działaniem wilgoci, pyłu, czy temperatury. Tak przygotowany makijaż ma szansę przetrwać nawet najbardziej szaloną imprezę. Użyj produktu przy wyjątkowych okazjach – jak ślub, sesja zdjęciowa, firmowy bankiet, czy okazjonalny bal, by zyskać pewność, że Twój makijaż przetrwa całą imprezę w nienaruszonym stanie.

Sposób użycia:

Przed użyciem wstrząśnij opakowaniem. Rozpylaj na gotowy makijaż z odległości 20-30 centymetrów.

Marka
Makeup Revolution

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Makeup Revolution Pro Fix Oil Control Fixing Spray, utrwalacz makijażu w sprayu 100ml

Makeup Revolution Pro Fix...

24,60 zł