0

Makeup Revolution

Makeup Revolution Pro Fix Oil Control Fixing Spray, utrwalacz makijażu w sprayu 100ml

Makeup Revolution Pro Fix Oil Control Fixing Spray, utrwalacz makijażu w sprayu 100ml

ocenaocenaocenaocenaocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 17,47 zł
Producent: Makeup Revolution
Model: 6766
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 zł (przedpłata), 14,70 zł (pobranie)
Opis produktu

Nawet najbardziej misterny makijaż, któremu poświęcamy długie godziny, narażony jest na działanie czynników zewnętrznych, które szybko mogą zrujnować efekt końcowy. Pot, wysoka temperatura, pył, deszcz, mróz – to wszystko może sprawić, że nasz makeup szybko stanie się mglistym wspomnieniem.

Makeup Revolution Pro Fix Oil Control Fixing Spray, utrwalacz makijażu w sprayu – wybierając ten profesjonalny utrwalacz do makijażu, zyskujesz kontrolę nad swoim wyglądem. Nie ufaj prognozom pogody, nie zastanawiaj się, czy powinnaś zabrać z domu parasol. Zabezpiecz swój makeup przed działaniem wody, temperatury, potu i innych czynników zewnętrznych, by w każdej sytuacji cieszyć się doskonałym wyglądem.

Rezultat

Utrwalony i zabezpieczony makijaż, który przetrwa w nienaruszonym stanie nawet w ekstremalnych warunkach. Delikatna mgiełka otula makeup, utrwala działanie kosmetyków i zabezpiecza je przed działaniem wilgoci, pyłu, czy temperatury. Tak przygotowany makijaż ma szansę przetrwać nawet najbardziej szaloną imprezę. Użyj produktu przy wyjątkowych okazjach – jak ślub, sesja zdjęciowa, firmowy bankiet, czy okazjonalny bal, by zyskać pewność, że Twój makijaż przetrwa całą imprezę w nienaruszonym stanie.

Sposób użycia:

Przed użyciem wstrząśnij opakowaniem. Rozpylaj na gotowy makijaż z odległości 20-30 centymetrów.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

[%carousel%]
Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem