0

Makeup Revolution

Makeup Revolution Pro Fix Oil Control Fixing Spray, utrwalacz makijażu w sprayu 100ml

Makeup Revolution Pro Fix Oil Control Fixing Spray, utrwalacz makijażu w sprayu 100ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 17,47 PLN
Producent: Makeup Revolution
Model: 6766
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 14,70 PLN (pobranie)
Opis produktu

Nawet najbardziej misterny makijaż, któremu poświęcamy długie godziny, narażony jest na działanie czynników zewnętrznych, które szybko mogą zrujnować efekt końcowy. Pot, wysoka temperatura, pył, deszcz, mróz – to wszystko może sprawić, że nasz makeup szybko stanie się mglistym wspomnieniem.

Makeup Revolution Pro Fix Oil Control Fixing Spray, utrwalacz makijażu w sprayu – wybierając ten profesjonalny utrwalacz do makijażu, zyskujesz kontrolę nad swoim wyglądem. Nie ufaj prognozom pogody, nie zastanawiaj się, czy powinnaś zabrać z domu parasol. Zabezpiecz swój makeup przed działaniem wody, temperatury, potu i innych czynników zewnętrznych, by w każdej sytuacji cieszyć się doskonałym wyglądem.

Rezultat

Utrwalony i zabezpieczony makijaż, który przetrwa w nienaruszonym stanie nawet w ekstremalnych warunkach. Delikatna mgiełka otula makeup, utrwala działanie kosmetyków i zabezpiecza je przed działaniem wilgoci, pyłu, czy temperatury. Tak przygotowany makijaż ma szansę przetrwać nawet najbardziej szaloną imprezę. Użyj produktu przy wyjątkowych okazjach – jak ślub, sesja zdjęciowa, firmowy bankiet, czy okazjonalny bal, by zyskać pewność, że Twój makijaż przetrwa całą imprezę w nienaruszonym stanie.

Sposób użycia:

Przed użyciem wstrząśnij opakowaniem. Rozpylaj na gotowy makijaż z odległości 20-30 centymetrów.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem