0

Makeup Revolution

Makeup Revolution Powder Brush PRO F104 pędzel do aplikacji pudru z syntetycznym włosiem

Makeup Revolution Powder Brush PRO F104 pędzel do aplikacji pudru z syntetycznym włosiem

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 13,70 PLN
Producent: Makeup Revolution
Model: 6918
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 14,70 PLN (pobranie)
Opis produktu

Codzienny makijaż wykonujesz według wskazówek specjalistek, używasz do niego sprawdzonych produktów, a efekt ciągle Cię nie zadawala? Jeśli do tej pory do aplikacji produktów używałaś dołączonych do zestawów puszków, gąbeczek i aplikatorów – pora to zmienić!
 

Makeup Revolution Powder Brush PRO F104 pędzel do aplikacji pudru z syntetycznym włosiem – uzupełnij swoją kosmetyczkę o profesjonalne pędzle do makijażu i zobacz, jak zmienia się Twój makeup. Pędzel do aplikacji pudru od Makeup Revolution to świetny sposób na nadanie makijażowi eleganckiego, matowego wykończenia. Tradycyjne puszki i gąbeczki dołączone do zestawów są trudne w pielęgnacji, a do tego zbrylają produkt i pozwalają wyłącznie na jego miejscową aplikację. Pędzel pozwoli Ci osiągnąć lżejszy, delikatniejszy i bardziej naturalny efekt. Równomiernie rozprowadzi puder po całej skórze, tworząc eleganckie wykończenie makeupu. Miękkie, syntetyczne włoski są przyjemne dla skóry, nie drażnią i nie kłują. Łatwo też oczyścisz je po każdym użyciu.

Rezultat

Elegancki, stylowy makijaż o matowym wykończeniu. Pędzel doskonale rozprowadza puder po całej skórze, daje naturalne i lekkie wrażenie. Nie zbija produktu, jego nadmiar łatwo strzepniesz z główki, by osiągnąć delikatniejszy efekt. Solidnie wykonany świetnie leży w dłoni. Miękkie włoski są przyjemne dla skóry, a jednocześnie doskonale trzymają się głowicy i nie wypadają w trakcie użytkowania. 

Sposób użycia:

Nabierz odrobinę produktu na pędzel, nadmiar strzepnij uderzając rączką kilka razy o nadgarstek. Puder aplikuj na skórę kolistymi ruchami. Po aplikacji umyj pędzel wodą z mydłem.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem