Makeup Revolution Powder Brush PRO F104 pędzel do aplikacji pudru z syntetycznym włosiem

Makeup Revolution Powder Brush PRO F104 pędzel do aplikacji pudru z syntetycznym włosiem

Wygodna, elegancka rączka, włosie wykonane z syntetycznego tworzywa, miękkie włoski nie drażnią skóry, dobrze trzymają się główki i nie wypadają w trackie aplikacji.
13,70 zł
Chwilowo brak


  • Producent: Makeup Revolution
  • Makeup Revolution
  • Indeks: 6918
  • Zapytaj o produkt mail_outline

Codzienny makijaż wykonujesz według wskazówek specjalistek, używasz do niego sprawdzonych produktów, a efekt ciągle Cię nie zadawala? Jeśli do tej pory do aplikacji produktów używałaś dołączonych do zestawów puszków, gąbeczek i aplikatorów – pora to zmienić!
 

Makeup Revolution Powder Brush PRO F104 pędzel do aplikacji pudru z syntetycznym włosiem – uzupełnij swoją kosmetyczkę o profesjonalne pędzle do makijażu i zobacz, jak zmienia się Twój makeup. Pędzel do aplikacji pudru od Makeup Revolution to świetny sposób na nadanie makijażowi eleganckiego, matowego wykończenia. Tradycyjne puszki i gąbeczki dołączone do zestawów są trudne w pielęgnacji, a do tego zbrylają produkt i pozwalają wyłącznie na jego miejscową aplikację. Pędzel pozwoli Ci osiągnąć lżejszy, delikatniejszy i bardziej naturalny efekt. Równomiernie rozprowadzi puder po całej skórze, tworząc eleganckie wykończenie makeupu. Miękkie, syntetyczne włoski są przyjemne dla skóry, nie drażnią i nie kłują. Łatwo też oczyścisz je po każdym użyciu.

Rezultat

Elegancki, stylowy makijaż o matowym wykończeniu. Pędzel doskonale rozprowadza puder po całej skórze, daje naturalne i lekkie wrażenie. Nie zbija produktu, jego nadmiar łatwo strzepniesz z główki, by osiągnąć delikatniejszy efekt. Solidnie wykonany świetnie leży w dłoni. Miękkie włoski są przyjemne dla skóry, a jednocześnie doskonale trzymają się głowicy i nie wypadają w trakcie użytkowania. 

Sposób użycia:

Nabierz odrobinę produktu na pędzel, nadmiar strzepnij uderzając rączką kilka razy o nadgarstek. Puder aplikuj na skórę kolistymi ruchami. Po aplikacji umyj pędzel wodą z mydłem.

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Makeup Revolution Powder Brush PRO F104 pędzel do aplikacji pudru z syntetycznym włosiem