Makeup Revolution I Heart Makeup Blushing Heart, wypiekany róż 10g
skład Makeuup Revolution Blushing Heart delikatny róż do policzków

Makeup Revolution I Heart Makeup Blushing Heart, wypiekany róż 10g

Jeden z róży do twarzy z serduszkowej kolekcji. Wypiekany róż podkreślający kości policzkowe. Delikatnie rozświetla twarz połyskującymi drobinkami nadając świeżości i młodzieńczego wyglądu nawet zmęczonej twarzy.
21,70 zł

(217,00 zł za 100g)

Chwilowo brak

Wyświetl historię cen produktu

Obecna cena jest najniższa od 30 dni!


  • (0)
  • Zapytaj o produkt mail_outline

Kobiety podkreślają różem kości policzkowe od niepamiętnych czasów. Dobrze dobrany odmładza i odświeża optycznie skórę. Dzięki niemu makijaż zyskuje wielowymiarowość. Unikamy efektu "spłaszczenia" twarzy, a za to zyskujemy świeży i promienny wygląd. Używanie różu, jak mało którego kosmetyku, powoduję, iż nasza kobiecość zostaję doskonale uwydatniona, twarz wysmuklona, a kości policzkowe podkreślone. Make up Revolution I Heart Blush to wypiekany róż w kamieniu, zamknięty w uroczym, plastikowym opakowaniu w kształcie serca. Może być używany zarówno do wykonywania makijaży profesjonalnych, jak również codziennych. Róże są dobrze napigmentowane, można używać ich pojedynczo i subtelnie, jak również łączyć kolory, celem uzyskania wyrazistszego efektu. Zawiera delikatne połyskujące drobinki. Przyjemna i prosta aplikacja, bez tworzenia smug oraz plam.

Rezultat

Promienny i świeży wygląd z perfekcyjnie podkreślonymi kościami policzkowymi. Efekt odmłodzonej i wypoczętej twarzy.

Sposób użycia:

Na oczyszczoną skórę twarzy, aplikujemy za pomocą pędzelka lub gąbeczki, używając kolistych ruchów. Czynność można powtarzać do osiągnięcia oczekiwanego efektu.

Marka
Makeup Revolution
Produkt wodoodporny
tak
Wykończenie
z drobinkami
Forma
wypiekane
SPF
brak

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Makeup Revolution I Heart Makeup Blushing Heart, wypiekany róż 10g