Makeup Revolution Contour Brush PRO F105 pędzel do konturowania twarzy, syntetyczne włosie

Makeup Revolution Contour Brush PRO F105 pędzel do konturowania twarzy, syntetyczne włosie

Miękkie, syntetyczne, ścięte pod skosem włosie. Nie wypada z główki. Łatwo można go czyścić. Nie drażni skóry. Posiada elegancką rączkę z grawerem. Dobrze leży w dłoni.
13,70 zł
Chwilowo brak


  • Producent: Makeup Revolution
  • Makeup Revolution
  • Indeks: 6917
  • Zapytaj o produkt mail_outline

Zabawa makijażem wciągnęła Cię na dobre? Obejrzałaś już chyba wszystkie filmiki makijażowe na Youtube, a Twoja kosmetyczka pęka w szwach? Świetnie! Pora uzupełnić ją o pędzle do makijażu i wkroczyć na wyższy poziom wtajemniczenia.
 

Makeup Revolution Contour Brush PRO F105 pędzel do konturowania twarzy, syntetyczne włosie – ten pędzel do konturowania, to absolutny must have w kosmetyczce każdej kobiety. Wygodna, trwała rączka świetnie leży w dłoni, główka wykonana z wysokiej jakości syntetycznego włosia jest łatwa w pielęgnacji – bez trudu oczyścisz ją przy użyciu zwykłego mydła. Włosie jest miękkie i równo ścięte, dzięki silnemu mocowaniu nie wypada z główki. Pędzle o ściętej końcówce i zbitej głowicy przeznaczone są do kontruowania twarzy, możesz użyć go również do nakładania różu lub rozświetlacza na kości policzkowe.

Rezultat:

Z tym pędzlem wykonasz idealne konturowanie i osiągniesz niezwykle precyzyjny efekt. Możes zużyć go do nakładania bronzera, różu i rozświetlacza na wybrane partie twarzy. Mięciutkie, syntetyczne włosie jest przyjemne w dotyku, nie drażni skóry i nie wypada z główki. Bez trudu umyjesz je po każdej aplikacji, by przygotować pędzel do kolejnego użycia. Elegancka rączka z charakterystycznym grawerem dodaje pędzlowi klasy i wyróżnia go na tle pędzli innych marek.

Sposób użycia:

Nabierz odrobinę produktu na pędzel, otrzep go delikatnie, by strząsnąć nadmiar produktu, a następnie nakładaj na skórę kolistymi ruchami. W ten sposób osiągniesz najbardziej naturalny i delikatny efekt.

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Makeup Revolution Contour Brush PRO F105 pędzel do konturowania twarzy, syntetyczne włosie