Makeup Revolution Brow Pomade Medium Brown, pomada do brwi 2,5g
skład Makeup Revolution Brow Pomade Medium Brown brązowa pomada do brwi

Makeup Revolution Brow Pomade Medium Brown, pomada do brwi 2,5g

Uniwersalny kolor do większości typów urody. Gęsta konsystencja łatwo się nakłada i daje długotrwały efekt. Nie osypuje się i nie kruszy w ciągu dnia.
28,45 zł


  • (0)
  • Zapytaj o produkt mail_outline

Produkty makijażowe do podkreślania brwi, biją w ostatnim czasie rekordy popularności. Przez wiele lat uważano, że brwi nie wymagają żadnej makijażowej ingerencji. Odpowiednio podkreślone, mogą jednak nadać głębi spojrzeniu i sprawić, że nasz makeup nabierze zupełnie nowego charakteru.

Makeup Revolution Brow Pomade Medium Brown, pomada do brwi – ta brązowa, delikatna pomada do brwi, świetnie zagra z większością typów urodowych – mogą po nią sięgnąć zarówno blondynki, jak i ciemne brunetki. Pomada pomoże podkreślić i wykonturować brwi, przyciemnić zbyt jasne włoski i wypełnić nieestetyczne luki. Gęsta konsystencja sprawia, że produkt bardzo łatwo się nakłada. Idealnie łączy się z kolorem włosków, tworząc bardzo naturalny efekt.

Rezultat

Podkreślone, pełne głębi i charakteru spojrzenie. Pomada nada Twoim brwiom upragniony kształt, podkreśli ostrość spojrzenia i stworzy wspaniałe wykończenie dla makijażu oczu. Gęsta konsystencja łatwo się nakłada i idealnie komponuje z naturalnymi włoskami, dając rewelacyjny efekt końcowy. Produkt wykazuje długotrwałe działanie, nie osypuje się i nie kruszy w ciągu dnia.

Sposób użycia:

Pomadę nakładaj przy użyciu pędzelka do makijażu ze ściętą pod odpowiednim kątem końcówką.

Marka
Makeup Revolution

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Makeup Revolution Brow Pomade Medium Brown, pomada do brwi 2,5g

Makeup Revolution Brow...

28,45 zł