0

Makeup Revolution

Makeup Revolution Brow Pomade Chocolate, czekoladowa pomada do brwi 2.5g

Makeup Revolution Brow Pomade Chocolate, czekoladowa pomada do brwi 2.5g

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 20,47 PLN
Producent: Makeup Revolution
Model: 6768
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 14,70 PLN (pobranie)
Opis produktu

Idealny makijaż to nie tylko doskonale dobrane cienie do powiek, podkreślone rzęsy, czy uwydatnione kości policzkowe. Wiele kobiet nie zdaje sobie sprawy z tego, że brwi odgrywają w codziennym makijażu równie ważną rolę. Wybierz innowacyjną pomadę do brwi od Makeup Revolution i nadaj swojemu spojrzeniu głębi.

Makeup Revolution Brow Pomade Chocolate, czekoladowa pomada do brwi – ta delikatna pomada o ciepłym, czekoladowym odcieniu świetnie dopasuje się do kasztanowych i rudych pasm. Gęsta konsystencja łatwo się aplikuje i szybko zastyga, tworząc naturalny i delikatny efekt. Pomada pomoże Ci skorygować kształt brwi, nadając im upragniony wygląd. Przyciemni zbyt jasne włoski i wypełni nieestetyczne luki.

Rezultat

Doskonale podkreślone brwi, spojrzenie pełne charakteru i mocy. Wybierz delikatną, naturalną pomadę od Makeup Revolution i dodaj swojemu makijażowi głębi. Stwórz idealny kontur brwi, uzupełnij luki, podkreśl głębię spojrzenia. Pomada doskonale się rozprowadza, dobrze dopasowuje się do naturalnego koloru włosków, nie tworząc sztucznego efektu. Nie kruszy się i nie zmywa w ciągu dnia.

Sposób użycia:

Pomadę nakładaj na łuk brwiowy przy użyciu specjalnego, ściętego pod kątem pędzelka do makijażu.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem