Magnetic Lashes 52HB-3 rzęsy magnetyczne z efektem 6D bez kleju
Sztuczne rzęsy nie wymagające kleju, bez uczulania

Magnetic Lashes 52HB-3 rzęsy magnetyczne z efektem 6D bez kleju

Sztuczne rzęsy w kępkach. Do wielokrotnego użytku. Można je przycinać. Nie wymagają użycia kleju. Bezpieczne dla skóry, nie obciążają rzęs. Z syntetycznego włosia.
29,90 zł
Chwilowo brak


  • Producent:
  • Indeks: 7209
  • (0)
  • Zapytaj o produkt mail_outline

Sztuczne rzęsy budzą sporo kontrowersji – jedne dziewczyny nie wyobrażają sobie bez nich imprezowego makijażu, innym kojarzą się z kiczem i tandetą. Nowoczesne rzęsy firmy Magnetic Lashes zrywają z wszelkimi mitami! Precyzyjnie wykonane, z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii wykluczających konieczność użycia drażniącego kleju – czego chcieć więcej?
 

Magnetic Lashes 52HB-3 rzęsy magnetyczne z efektem 6D bez kleju – o takich rzęsach marzą wszystkie kobiety! Eleganckie, stylowe, ekstremalnie długie i gęste. Ten model został stworzony dla miłośniczek rzęs w kępkach. Pasek w całości stworzony z różnej długości rzęs układających się w eleganckie kępki, pozwala osiągnąć wyjątkowy look. Sięgnij po nie na Sylwestra, imprezę u znajomych, czy uczelniany bal. Rzęsy nie wymagają użycia kleju – łatwo i szybko zaczepisz je do powieki poprzez niewidoczne gołym okiem magnesy. Twoje naturalne rzęsy nie będą przez to obciążone, zminimalizujesz też ryzyko podrażnień wrażliwej skóry. Rzęsy możesz dowolnie przycinać, by osiągnąć precyzyjny efekt, który sobie wymarzyłaś. Pamiętaj też, że każdą parę możesz zakładać wielokrotnie.

Rezultat

Eleganckie, zadbane, gęste rzęsy pełne teatralnego wdzięku. Ten model sztucznych rzęs z powodzeniem imituje zalotne kępki. Doskonale nadaje się na imprezę, bal Sylwestrowy, czy romantyczną randkę. Szybko i skutecznie zdejmiesz je i założysz dzięki magnesom doczepionym do paska. Nie potrzebujesz już kleju, aby cieszyć się rewelacyjnie długimi rzęsami. Twoje naturalne rzęsy nie ucierpią podczas aplikacji, a skórę powiek ominą przykre podrażnienia.

Sposób użycia:

 Przed użyciem dokładnie zapoznaj się z instrukcją producenta dołączoną do opakowania. 

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Magnetic Lashes 52HB-3 rzęsy magnetyczne z efektem 6D bez kleju