Loreal X-Tenso

Loreal X-Tenso Moisturist, mleczko utrwalające po prostowaniu 1000ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 59,70 PLN
Producent: LOREAL
Model: 8350
Status: chwilowo brak
Wysyłka: 8,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 3474630258808
Opis produktu
Prawidłowa pielęgnacja włosów po zabiegu prostowania jest bardzo ważna. Profesjonalne utrwalenie procesu wygładzenia pasm zapobiega puszeniu się włosów oraz ich zniszczeniu.

 

Zastosuj Loreal X- Tenso Moisturist mleczko przeznaczone do zabiegu prostowania włosów. To produkt, który przeznaczony jest tylko do profesjonalnego użytku. Zalecany jest do stosowania na włosach szorstkich, wrażliwych i opornych. Mleczko służy do wykończenia zabiegu trwałej prostującej. Kosmetyk bardzo skutecznie utrwala efekt prostowania na włosach. Dodatkowo długotrwale utrzymuje wygładzenie pasm. Mleczko zabezpiecza i chroni włosy przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Ponadto w swoim składzie posiada technologię Nutri- Cationic, dzięki której kationowa molekuła ma zdolność osadzania się na ujemnie naładowanych, uszkodzonych obszarach włosów. Dzięki tej technologii włosy stają się odżywione i głęboko zregenerowane. Wosk zawarty w mleczku zwiększa gładkość i miękkość pasm oraz sprawia, że są one bardziej podatne na prostowanie.
Rezultat:
  • ochrona przed puszeniem się i szorstkimi włosami,
  • ochrona przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych,
  • przedłużony efekt prostujący,
  • długotrwałe wygładzenie pasm,
  • aksamitna miękkość,
  • włosy są podatne na wygładzenie.
Sposób użycia:
Po zastosowaniu kremu trwale prostującego nałóż niewielką ilość mleczka na włosy. Rozprowadź produkt równomiernie na wybrane partię włosów na całej ich długości. Odczekaj około 10 minut. Następnie dokładnie spłucz obfitą ilością wody. Stosuj mleczko razem z pozostałymi produktami z serii Loreal X- Tenso Moisturist.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem