Vitamino Color A-OX

Loreal Vitamino AOX, szampon po farbowaniu włosów, przedłuża trwałość koloru 300ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 29,97 PLN
Producent: LOREAL
Model: 6107
Status: niedostępny
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 3474636483891
Opis produktu

Jeżeli chcesz, aby Twoje farbowane włosy jak najdłużej zachowały piękny kolor i dobrą kondycję, ważny jest właściwy dobór kosmetyków do codziennej pielęgnacji. Szampon Loreal Expert Vitamino Color myje wyjątkowo łagodnie i skutecznie, pozwalając na dłużej zatrzymać intensywność koloru. Zawarte w nim proteiny zbożowe odżywiają i wzmacniają włókna włosowe, aby te pozostały mocne i gładkie. Włosy pozostają odporne i pełne witalności, aby mogły zachować wspaniały wygląd jak najdłużej.

Rezultat

Włosy są lśniące, mocne i miękkie w dotyku. Szampon przedłuża trwałość koloru i sukcesywnie odbudowuje włókna włosowe, zapobiegając ich przesuszeniu, łamliwości, a także nieestetycznemu płowieniu i wypłukiwaniu koloru. Zdrowa struktura pasm pozwala zachować intensywność pigmentów o wiele dłużej. Ponadto włosy po myciu łatwo się rozczesują i układają.

Sposób użycia:

Nanieś niewielką ilość szamponu na mokre włosy, wmasuj do pojawienia się piany, następnie spłucz. Po myciu zastosuj odżywkę lub maskę Vitamino Color, aby cieszyć się zdrowymi włosami i żywym kolorem jak najdłużej.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem