0

Loreal Steampod

Loreal STEAMPOD krem ułatwiający prostowanie, włosy cienkie 150ml

Loreal STEAMPOD krem ułatwiający prostowanie, włosy cienkie 150ml

ocenaocenaocenaocenaocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 34,99 zł
Stara cena: 39,99 zł
Producent: LOREAL
Model: 3429
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 6,97 zł (przedpłata), 13,97 zł (pobranie)
Opis produktu

 

Twoje włosy po zastosowaniu prostownicy szybko tracą kształt, skręcają się i puszą? Wypróbuj Loreal Steampod Cream. Ten wyjątkowy, profesjonalny kosmetyk sprawi, że pasma pozostaną proste i gładkie nawet przez trzy dni! Ułatwia stylizację, utrwala ja i chroni włosy przed wysoką temperaturą. Brak konieczności częstego prostowania to mniejsze narażenie włosów na uszkodzenia. Dodatkowo kompleks Pro Keratin wzmacnia włosy, zapewniając im jednocześnie wyjątkową miękkość i gładkość. Jeśli prostowanie włosów nie jest dla Ciebie nowością – zdziwisz się, jak może być łatwe, a uzyskany efekt – długotrwały.Produkt przeznaczony do włosów cienkich.

Rezultat

Włosy pozostają idealnie proste, gładkie i lśniące nawet przez trzy dni po prostowaniu. Zachowują naturalną miękkość oraz odporność na uszkodzenia.

Sposób użycia:

Nanieś porcję kremu na umyte, osuszone ręcznikiem włosy, wmasowując produkt delikatnie pasmo po paśmie na całej długości. Przed przystąpieniem do prostowania podsusz włosy suszarką. Dla maksymalnego efektu użyj także serum wygładzająco-ochronnego Loreal Steampod.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

[%carousel%]
Kontakt ze sklepem