Loreal Steampod

Loreal STEAMPOD krem do prostowania włosów grubych 150ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 34,99 PLN
Stara cena: 39,99 PLN
Producent: LOREAL
Model: 3428
Status: chwilowo brak
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 3474630692800
Opis produktu

 

Twoje włosy po zastosowaniu prostownicy szybko tracą kształt, skręcają się i puszą? Wypróbuj Loreal Steampod Cream. Ten wyjątkowy, profesjonalny kosmetyk sprawi, że pasma pozostaną proste i gładkie nawet przez trzy dni! Ułatwia stylizację, utrwala ja i chroni włosy przed wysoką temperaturą. Brak konieczności częstego prostowania to mniejsze narażenie włosów na uszkodzenia. Dodatkowo kompleks Pro Keratin wzmacnia włosy, zapewniając im jednocześnie wyjątkową miękkość i gładkość. Jeśli prostowanie włosów nie jest dla Ciebie nowością – zdziwisz się, jak może być łatwe, a uzyskany efekt – długotrwały. Produkt przeznaczony do włosów grubych.

Rezultat

Włosy pozostają idealnie proste, gładkie i lśniące nawet przez trzy dni po prostowaniu. Zachowują naturalną miękkość oraz odporność na uszkodzenia.

Sposób użycia:

Nanieś porcję kremu na umyte, osuszone ręcznikiem włosy, wmasowując produkt delikatnie pasmo po paśmie na całej długości. Przed przystąpieniem do prostowania podsusz włosy suszarką. Dla maksymalnego efektu użyj także serum wygładzająco-ochronnego Loreal Steampod.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem