Loreal Solar Sublime maska chroniąca włosy przed promieniami słonecznymi 250ml

Loreal Solar Sublime maska chroniąca włosy przed promieniami słonecznymi 250ml

Maska do włosów, tworząca na ich powierzchni filtr ochronny, który zabezpiecza pasma przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, słonej wody czy chloru.
45,95 zł
Chwilowo brak


  • Producent: Loreal
  • Loreal
  • Indeks: 10771
Letni wypoczynek wiąże się z przebywaniem na słońcu i zażywaniem kąpieli w morzu, oceanie lub basenie. Powoduje to na osłabienie i matowienie włosów oraz przesuszenie skóry głowy. Rozwiązaniem tych problemów jest zastosowanie nowoczesnych produktów do pielęgnacji włosów o przedłużonym dzianiu.

 

Loreal Solar Sublime - maska chroniąca włosy przed promieniami słonecznymi, to rewelacyjny kosmetyk do częstego stosowania na włosy i skórę głowy. Produkt zawiera naturalny ekstrakt z brzoskwini, jak również innowacyjny filtr przeciwsłoneczny MEXORYL S.O., który chroni włókna włosa przed negatywnym działaniem promieni słonecznych.

 

Maska chroniąca włosy przed promieniami słonecznymi, jest skutecznie działającym preparatem służącym nawilżaniu i wzmacnianiu pasm włosów. Ta skoncentrowana maska do włosów sprawia, że pasma są w pełni odżywione, zdrowe i błyszczące. Ten doskonały produkt skutecznie regeneruje i odbudowuje włókno włosa, szczególnie po kąpieli słonecznej czy częstym kontakcie ze słoną, morską wodą. Maska chroni włosy i skórę głowy przed ich przesuszeniem i łuszczeniem się, spowodowanym osadzaniem się soli morskiej oraz chloru.
Rezultat:
  • wzmocnienie i regeneracja włosów i skóry głowy,
  • stworzenie filtra ochronnego, który zabezpiecza włosy przed promieniowaniem UV,
  • lepsze nawodnienie skóry głowy i likwidacja jej nadmiernego łuszczenia się,
  • wygładzenie i odżywienie włosów.
Sposób użycia:
Preparat należy nakładać na umyte, wilgotne włosy. Produkt wmasować w skórę głowy oraz na całą powierzchnię włosów, aż po same końce. Pozostawić na okres 3 do 5 minut, a następnie obficie spłukać letnią lub chłodną wodą. Czynności nie trzeba powtarzać. Zaleca się regularne stosowanie preparatu, szczególnie w trakcie letnich urlopów wypoczynkowych.
Marka
L'Oréal Expert
Opakowanie
butelka
Działanie
ochrona uv
Kolor włosów
do każdego koloru włosów
Typ włosów
do każdego typu włosów

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Loreal Solar Sublime maska chroniąca włosy przed promieniami słonecznymi 250ml