Loreal Smartbond

Loreal SMARTBOND Technical Kit 3x500ml odbudowuje włosy po intensywnym farbowaniu

ocena ocena ocena ocena ocena 10.0/10 (opinii: 1 )
Cena: 799,97 PLN
Producent: LOREAL
Model: 5954
Status: niedostępny
Wysyłka: darmowa (przedpłata), darmowa (pobranie)
EAN: 3474636459438
Opis produktu

Włosy poddawane intensywnym zabiegom zmiany koloru, są szczególnie narażone na zniszczenie i matowienie. Aby uchronić je przed utratą blasku i zapewni długotrwałą ochronę strukturze włosa, a także wyjątkową trwałość koloru, opracowano innowacyjny zestaw: Loreal SMARTBOND Technical Kit. Zestaw zawiera trzy unikalne składniki, z których dwa stosowane są w salonie w czasie zabiegu zmiany koloru, a ostatni przeznaczony jest do użycia w domu.

Pierwszy składnik zestawu łączy się z farbą lub rozjaśniaczem – zapewnia ochronę i wzmocnienie koloru już w czasie aplikacji na włosy.

Drugi składnik to tak zwany „szampon wstępny” stosowany na włosy tuż po spłukiwaniu farby lub rozjaśniacza. Pomaga spłukać pozostałości chemiczne farby, zapewniając tym samym szczególną ochronę włosom.

Składnik trzeci to wyjątkowa odżywka do stosowania w domu. Odżywia włosy, nadaje im blask i zdrowy wygląd, znacząco wpływa na ich kondycję.

Rezultat

Ten innowacyjny zestaw został zaprojektowany z myślą o włosach, które często poddawane są inwazyjnym zabiegom zmiany koloru. Szkodliwe substancje koloryzujące wpływają destrukcyjnie na strukturę włosa. Dzięki bogatym formułom witaminowym, zawartym w odżywkach, włosy są chronione już podczas zabiegu zmiany koloru. Odżywki pozwalają na dłużej cieszyć się pięknym i trwałym kolorem. Włosy odzyskują blask i energię, są bardziej sprężyste i miękkie w dotyku.

Sposób użycia:

Zestaw przeznaczony jest do profesjonalnej aplikacji w trakcie koloryzacji włosów w salonie fryzjerskim. Odżywka może być stosowana w domu, po każdym umyciu włosów. 

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ocena: 10/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Dodano: Niedziela, 16 Kwiecień 2017 (11:10)
100% zadowolenia.
Świetny kontakt.
Błyskawuczna dostaea.
Polecamy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem