Loreal Smartbond

Loreal Smartbond, odżywka do ekstremalnej regeneracji i ochrony włosów farbowanych 250ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 43,97 PLN
Producent: LOREAL
Model: 5953
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 3474636452842
Opis produktu

 

Włosy poddawane koloryzacji i dekoloryzacji narażone są na utratę blasku. Obciążone działaniem silnych środków koloryzujących, mogą stracić naturalną energię i zdrowy wygląd. By tak się nie stało, warto sięgnąć po profesjonalne kosmetyki, które zapewnią im ochronę i regenerację, nawet podczas ekstremalnej zmiany koloru.

Loreal SMARTBOND odżywka, to produkt z profesjonalnej linii Loreal Smartbond, przeznaczone do włosów poddawanych zabiegom koloryzacji i dekoloryzacji. Odżywka chroni strukturę włosa, a zawarty w niej kwas maleinowy wpływa na zachowanie ciągłości wiązań jonowych włosa. Specjalna formuła, zawarta w odżywce działa w miejscu ubytku włosa, zachowując spójność wiązań keratynowych, co sprawia, że nawet intensywna koloryzacja nie wpływa negatywnie na kondycję włosa.

Rezultat

 Seria kosmetyków Loreal Smartbond, to produkty stworzone z myślą o profesjonalnej pielęgnacji włosów. Dedykowane są włosom, które poddawane są zabiegom zmiany koloru. Profesjonalna, bogata w minerały i składniki odżywcze formuła wnika do wnętrza włosa, zapewniając mu ochronę przed działaniem silnych środków koloryzujących. Co istotne, kosmetyki doskonale chronią również włosy poddawane radykalnej zmianie koloru. Po jej użyciu włosy są wyraźnie mocniejsze, pełne blasku i energii. Są jedwabiście miękkie w dotyku oraz podatne na stylizację.

Sposób użycia:

 Odżywkę aplikujemy na umyte i wilgotne włosy. Pozostawiamy ją na 1-3 minut, a następnie spłukujemy.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem