Loreal Serioxyl

Loreal Serioxyl Natural, odżywka zagęszczająca i wzmacniająca włosy 1000ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 92,99 PLN
Stara cena: 110,99 PLN
Producent: LOREAL
Model: 3437
Status: chwilowo brak
Wysyłka: 8,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 3474630644014
Opis produktu

 

Jeżeli chcesz zagęścić i wzmocnić włosy, wybierz profesjonalny kosmetyk stworzony do ich potrzeb. Odżywka Loreal Serioxyl sprawi, że cienkie włosy staną się wyraźnie pogrubione, odbuduje zniszczenia i uzupełni ubytki w ich strukturze, wzmacniając włókna na całej długości. Ta wersja kosmetyku przeznaczona jest do włosów naturalnych, niepoddawanych farbowaniu ani rozjaśnianiu. Technologia Incell odbudowuje włosy, uzupełniając ich naturalne lipidy, podczas gdy pochodna kwasu Omega 6 odżywia skórę głowy i cebulki, stymulując wzrost mocnych, zdrowych włosów. Odżywka to drugi krok kompleksowej pielęgnacji zagęszczającej Serioxyl.

Rezultat

Fryzura staje się optycznie gęstsza dzięki wyraźnemu pogrubieniu włosów. Pasma odzyskują witalność, stają się miękkie i sprężyste. Cienkie i delikatne włosy przechodzą wspaniałą metamorfozę, stając się widocznie gęste, zdrowe i pełne życia.

Sposób użycia:

Stosuj po umyciu włosów szamponem Loreal Serioxyl. Nanieś odżywkę na włosy na całej długości, pozostaw na 2-3 minuty, a następnie spłucz.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem