0

Loreal Serioxyl

Loreal Serioxyl Denser Hair, serum zagęszczające włosy 90ml

Loreal Serioxyl Denser Hair, serum zagęszczające włosy 90ml

ocenaocenaocenaocenaocena 9.0/10 (opinii: 2 )
Cena: 78,70 zł
Stara cena: 98,99 zł
Producent: LOREAL
Model: 3432
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 6,97 zł (przedpłata), 13,97 zł (pobranie)
Opis produktu

 

Jeżeli Twoje włosy są osłabione zabiegami fryzjerskimi, przerzedzone przez stres, dietę czy problemy zdrowotne, a może po prostu z natury nie tak gęste, jakbyś sobie tego życzyła – możesz rozwiązać ten problem z pomocą profesjonalnych kosmetyków. Serum zagęszczające Loreal Serioxyl Denser Hair zostało stworzone po to, aby Twoja fryzura stała się gęstsza już u nasady. Testy kosmetyku wykazały, że w trakcie kuracji wyrasta do 1700 nowych włosów przez trzy miesiące. Kiedy rosną mocne i grubsze niż do tej pory, fryzura nabiera gęstości, o jakiej zawsze marzyłaś. Lekkie, nie powodujące podrażnień serum przeznaczone jest do stosowania codziennie. Aby uzyskać optymalne efekty, należy stosować także inne produkty z serii Loreal Serioxyl.

Rezultat

Dzięki stymulacji mieszków włosowych do produkcji nowych włosów, fryzura nabiera gęstości u samej zasady. Włosy rosną grubsze i mocniejsze, abyś za jakiś czas mogła cieszyć się zauważalnie gęstszą fryzurą na całej długości. Trzy miesiące codziennej aplikacji to aż do 1700 nowych włosów – to zauważalna różnica!.

Sposób użycia:

Stosuj codziennie na noc. Nanieś na skórę głowy i delikatnie wmasuj do całkowitego wchłonięcia 4-8 pipet serum, aby aktywować wzrost gęstszych włosów.

Komentarze
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Najlepszy, choć, niestety, drogi: ja osobiście używałam dwa razy w dużych odstępach czasu, wtedy, gdy miałam słabe włosy- efekty widziałam już po 2 tygodniach.
Ocena: 8/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Produkt godny polecenia. Na jego działanie trzeba jednak poczekać. Pierwsze efekty jak zapowiada producent pojawią się po trzech miesiącach stosowania. Stosuję i cierpliwie czekam

Produkty polecane


[%carousel%]
Kontakt ze sklepem