Loreal Serioxyl

Loreal Serioxyl Denser Hair, serum zagęszczające włosy 90ml

ocena ocena ocena ocena ocena 9.0/10 (opinii: 2 )
Cena: 78,70 PLN
Stara cena: 98,99 PLN
Producent: LOREAL
Model: 3432
Status: chwilowo brak
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 3474630643611
Opis produktu

 

Jeżeli Twoje włosy są osłabione zabiegami fryzjerskimi, przerzedzone przez stres, dietę czy problemy zdrowotne, a może po prostu z natury nie tak gęste, jakbyś sobie tego życzyła – możesz rozwiązać ten problem z pomocą profesjonalnych kosmetyków. Serum zagęszczające Loreal Serioxyl Denser Hair zostało stworzone po to, aby Twoja fryzura stała się gęstsza już u nasady. Testy kosmetyku wykazały, że w trakcie kuracji wyrasta do 1700 nowych włosów przez trzy miesiące. Kiedy rosną mocne i grubsze niż do tej pory, fryzura nabiera gęstości, o jakiej zawsze marzyłaś. Lekkie, nie powodujące podrażnień serum przeznaczone jest do stosowania codziennie. Aby uzyskać optymalne efekty, należy stosować także inne produkty z serii Loreal Serioxyl.

Rezultat

Dzięki stymulacji mieszków włosowych do produkcji nowych włosów, fryzura nabiera gęstości u samej zasady. Włosy rosną grubsze i mocniejsze, abyś za jakiś czas mogła cieszyć się zauważalnie gęstszą fryzurą na całej długości. Trzy miesiące codziennej aplikacji to aż do 1700 nowych włosów – to zauważalna różnica!.

Sposób użycia:

Stosuj codziennie na noc. Nanieś na skórę głowy i delikatnie wmasuj do całkowitego wchłonięcia 4-8 pipet serum, aby aktywować wzrost gęstszych włosów.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ocena: 10/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Dodano: Poniedziałek, 7 Listopad 2016 (18:59)
Najlepszy, choć, niestety, drogi: ja osobiście używałam dwa razy w dużych odstępach czasu, wtedy, gdy miałam słabe włosy- efekty widziałam już po 2 tygodniach.
Ocena: 8/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Dodano: Środa, 7 Październik 2015 (10:30)
Produkt godny polecenia. Na jego działanie trzeba jednak poczekać. Pierwsze efekty jak zapowiada producent pojawią się po trzech miesiącach stosowania. Stosuję i cierpliwie czekam

Produkty polecane

  • Szybki podgląd
    Stara cena 94,99 PLN
    Cena: 87,99 PLN
      Marzysz o gęstszych i mocniejszych włosach? Loreal Serioxyl to profesjonalna linia produktów, które pozwolą uzyskać wyraźnie bujniejszą fryzurę, nawet jeśli Twoje włosy są osłabione i zniszczone. Serum pogrubiające Loreal Serioxyl Thicker Hair działa na włókna włosów,...

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem