0

Pielęgnacja skóry głowy

Loreal Sensi Balance, szampon nawilżający do wrażliwej skóry głowy 250ml

Loreal Sensi Balance, szampon nawilżający do wrażliwej skóry głowy 250ml

ocenaocenaocenaocenaocena 9.5/10 (opinii: 2 )
Cena: 25,99 zł
Producent: LOREAL
Model: 102
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 6,97 zł (przedpłata), 13,97 zł (pobranie)
Opis produktu

Nowa gama produktów do profesjonalnej pielęgnacji włosów. Szampon SENSI BALANCE od pierwszego użycia pomaga łagodzić podrażnienia skóry głowy. Zawiera Sorbitwin: pochodną sorbitolu, czynnik nawilżający i witaminę PP.


W rezultacie łagodzi i zmniejsza uczucie dyskomfortu skóry głowy. Nawilża i pomaga przywrócić skórze głowy rolę naturalnej bariery ochronnej. Pozostawia włosy miękkie i lśniące - piękne włosy na zdrowej i zrównoważonej skórze głowy. Szampon SENSI BALANCE ma konsystencję przezroczystego, bezbarwnego żelu.


SPOSÓB UŻYCIA

Nanieść porcję szamponu na mokre włosy i spienić. Starannie spłukać. W razie konieczności czynność powtórzyć. W przypadku dostania się do oczu, natychmiast przepłukać je wodą.
Komentarze
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Szampon kojący. Włosy miękkie w dotyku. Zapobiega łuszczeniu skóry na głowie. Pachnie jak dobry męski kosmetyk (dla mojej córki to minus tego kosmetyku). Szampon jest trudno dostępny na rynku. Cieszę się, że udało mi się kupić go w Gobli za bardzo korzystną cenę.
Ocena: 9/10 ocenaocenaocenaocenaocena
działa kojąco, do tego włosy są po nim bardzo fajnie miękkie, zapach mi nie przeszkadza, ale może się nie spodobać(pachnie bardziej "leczniczo" niż "szamponowo") żeby ładnie się pienił, trzeba go więcej nałożyć.

Produkty polecane


[%carousel%]
Kontakt ze sklepem