Loreal Professionnel Absolut Repair Lipidium. Nowość – odbudowująca moc ceramidów I lipidów

Loreal Professionnel to linia znana i ceniona. Z jednej strony mamy markę, której nazwę kojarzy chyba każdy – na pewno jeśli nie my sami, to nasza mama, siostra lub przyjaciółka, stosuje i chwali sobie kosmetyki do pielęgnacji cery, makijażu, czy odżywki do włosów i farby do domowego użytku. Z drugiej strony nazwę tę spotkać można w wielu renomowanych salonach fryzjerskich. Nietrudno więc się dziwić, że cieszy się dużym zaufaniem klientek.


Taki kapitał popularności zachęca do ciągłego poszerzania oferty i odpowiadania na potrzeby kupujących. Stąd też powstają kolejne profesjonalne linie kosmetyków do włosów. Na dobry początek roku 2015 mamy dla Was nowość w naszym sklepie – serię Loreal Absolut Repair Lipidium. To seria typowo profesjonalna, stworzona z myślą o zabiegach odnowy w salonach fryzjerskich. W jej skład wchodzi nie tylko szampon, odżywka i maska, ale także specjalny krem termo-odbudowujący, czy skoncentrowane serum.  Wzbogacona lipidami formuła została opracowana specjalnie z myślą o mocno zniszczonych i uwrażliwionych włosach.


Zabieg w salonie fryzjerskim opracowany przez ekspertów L’Oréal Professionnel składa się z kilku etapów.


Najpierw włosy są starannie, a jednocześnie delikatnie oczyszczane szamponem odbudowującym Absolut Repair Lipidium.


Po odsączeniu nadmiaru wody i delikatnym rozczesaniu włosów, w poszczególne pasma wcierany jest primer – którego zadaniem jest wniknąć we włosy i odżywić wszystkie ich warstwy. Obok zawartości ceramidów, fitokeratyny i nawilżającego kwasu mlekowego, jednocześnie kosmetyk ma formułę termoochronną – bowiem żeby kondycjonujący preparat wniknął w strukturę włosa, fryzjer w salonie wprasowuje go specjalną prostownicą parową L'Oréal Professionnel & Rowenta Salon Steam Pod.


Po wprasowaniu we włosy odbudowującego kremu, włosy są ponownie myte, szamponem odbudowującym. Następnie fryzjer nakłada ampułkę odbudowującą w spraju oraz maskę. Następnie, po kilku minutach, całość zostaje spłukana, a na końce włosów nakłada się dwufazowe serum, chroniące przed zniszczeniami podczas suszenia i stylizacji.


Włosy po takim zabiegu stają się niesamowicie gładkie i miłe w dotyku. Obciążone, by nie puszyły się i nie plątały, ale nie przeciążone ani obklejone. Pozostają pełne życia i lśniące, delikatnie uniesione u nasady. Pojedynczy włos jest grubszy, a poszczególne pasma gładkie, śliskie i miękkie.


Dostępne w naszym sklepie odżywka, szampon i serum na końcówki, to uzupełnienie i przedłużenie efektów zabiegu w salonie fryzjerskim. Jednakże i pozostałe kosmetyki odbudowujące z serii L’Oréal Professionnel Absolut Repair Lipidium możemy stosować samodzielnie w domu, żeby zauważalnie poprawić kondycję włosów.


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem