Pro Longer

Loreal Pro Longer odżywka do długich włosów, odżywia i wzmacnia 1000 ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 77,97 PLN
Producent: L`Oréal Expert
Model: 13135
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 11,70 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 3474636868452
Opis produktu
Długie włosy to coś, czym warto się pochwalić. Jednak tylko wtedy, gdy będą one odpowiednio zadbane. Im dłuższe kosmyki, tym trudniej jest zapewnić im dobrą kondycję. Dlatego należy pamiętać o systematycznej pielęgnacji. Jakie kosmetyki pomogą nam w odżywieniu włosów długich od nasady po końce?

Jednym z produktów, na które warto zwrócić uwagę, jest Loreal Serie Expert Pro Longer Odżywka, czyli profesjonalna odżywka do włosów długich. Produkt stworzony został na bazie specjalnej zagęszczającej formuły Filler A-100, która wnika głęboko do wnętrza włosa, zapewniając mu większą gęstość i widocznie pogrubiając. W kosmetyku znajdziemy także aminokwas, działający na włosy od zewnątrz, zapewniając im kompleksową regenerację uszkodzeń, sprawiając, że włosy stają się mocniejsze i pełne blasku. Odżywka pozwala przywrócić długim włosom atrakcyjny wygląd, zapewniając im kompleksowe odżywienie od nasady, aż po same końce.
Zalety stosowania Loreal Pro Longer:
  • pogrubienie i zwiększenie gęstości włosów;
  • nadanie objętości i blasku;
  • widoczne wzmocnienie od nasady po końce;
  • kompleksowa regeneracja i odżywienie.
Sposób użycia:
Niewielką ilość odżywki rozprowadzić równomiernie na całej długości włosów. Delikatnie wmasować aż do powstania piany. Dokładnie spłukać.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem