0

Loreal Pro Classics

LOREAL PRO CLASSICS TEXTURE, Szampon przygotowujący do ondulacji 1500ml

LOREAL PRO CLASSICS TEXTURE, Szampon przygotowujący do ondulacji 1500ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 54,99 PLN
Stara cena: 58,99 PLN
Producent: LOREAL
Model: 1351
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 8,97 PLN (przedpłata), 14,70 PLN (pobranie)
Opis produktu


Pro Classic Texture to profesjonalny produkt przygotowujący włosy do zabiegów takich jak chemiczne prostowanie czy trwała ondulacja.

Intensywne składniki myjące dogłębnie oczyszczają włókno włosa z wszelkich zanieczyszczeń i substancji obciążających jego strukturę. Unikalna formuła szamponu Pro Classic Texture otwiera łuski włosa w celu jeszcze lepszego przyjęcia substancji modelujących. Wspomaga optymalny efekt zabiegów stylizacyjnych poprzez przygotowanie wnętrza pasm do aktywnego wiązania składników. Zapewnia wygładzenie i blask po zabiegu nawilżając i odżywiając włosy. Chroni je przed szkodliwym działaniem substancji chemicznych dzięki czemu włosy są mniej podatne na uszkodzenia, przesuszenie i łamliwość oraz rozdwajanie się końcówek.


Rezultat:

Włosy są kompleksowo przygotowane do przyjęcia substancji stylizujących. W przypadku chemicznego prostowania wygładza strukturę włosa i wspomaga działanie zabiegu. Włosy są jednocześnie kompleksowo odżywione, nawilżone, pełne miękkości i blasku.


Sposób użycia:

Na mokre włosy nanieść niewielką ilość szamponu. Dokonać delikatnego masażu pasm i skóry głowy aż do momentu uzyskania piany. Obficie spłukać wodą. W razie konieczności czynność powtórzyć. Optymalne efekty stylizujące uzyskuje się w przypadku stosowania innych produktów z gamy Pro Classic Texture.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem