0

Pro Classics

Loreal Pro Classics Color, Szampon pielęgnujący farbowane włosy 1500ml

Loreal Pro Classics Color, Szampon pielęgnujący farbowane włosy 1500ml

ocenaocenaocenaocenaocena 10.0/10 (opinii: 1 )
Cena: 54,99 zł
Producent: LOREAL
Model: 1308
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 8,97 zł (przedpłata), 13,97 zł (pobranie)
Opis produktu


Loreal Pro Classic color to specjalny szampon do pielęgnacji włosów świeżo farbowanych. Pomaga on zamknąć łuski włosa, dzięki czemu oksydant z farby nie może wniknąć w głąb włosa i niszczyć go od środka. Jednocześnie, pigment zostaje zamknięty w środku i pasma dłużej zatrzymują świeży i zdecydowany kolor, jak zaraz po farbowaniu.

Szampon delikatnie usuwa zabrudzenia z kosmyków, nie podrażniając wrażliwej struktury świeżo pofarbowanego włosa. Szampon Pro Classic Color sprawia, że włosy farbowane są zdrowe, miękkie i pięknie się błyszczą.


Rezultat:

Włosy farbowane dłużej wyglądają jak świeżo po koloryzacji, szampon usuwa resztki oksydantu, zamyka i wygładza łuski włosa. Dzięki temu pigment nie wypłukuje się, włosy są zadbane, odżywione i wzmocnione. Dzięki temu stają się odporne na zewnętrzne zniszczenia. Kosmyki są lśniące, mocne i grube.


Sposób użycia:

Niewielką ilość szamponu nanieść na dłoń i delikatnie wmasować w skórę głowy i na długościach włosa aż do spienienia. Używać natychmiast po farbowaniu i później, dla profilaktyki.

Komentarze
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Bardzo dobry szampon polecam

Produkty polecane


[%carousel%]
Kontakt ze sklepem