0

Play Ball

Loreal Play Ball Deviation, Pasta rzeźbiąca i utrwalająca fryzurę 100ml

Loreal Play Ball Deviation, Pasta rzeźbiąca i utrwalająca fryzurę 100ml

ocenaocenaocenaocenaocena 10.0/10 (opinii: 2 )
Cena: 30,99 zł
Producent: LOREAL
Model: 164
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 6,97 zł (przedpłata), 13,97 zł (pobranie)
Opis produktu

Stopień utrwalenia: 4


Konstrukcja czy dekonstrukcja – wybór należy do Ciebie! Nadaj włosom nowy kierunek! DEVIATION PASTE to kusząca pasta, która podkreśla i rozdziela pasma włosów, nadając im matowe, niedbałe wykończenie. Silne właściwości utrwalające DEVIATION PASTE dają Ci pewność, ze bez względu na kierunek, w jakim ułożysz fryzurę, włosy pozostaną na miejscu i nie opadną.


DEVIATION PASTE świetnie nadaje się do włosów krótkich, które chcemy wyrzeźbić i nieregularnie potargać. Nałożona na grzywkę i kontur fryzury wyraźnie rozdziela pasma, natomiast u mężczyzn nadaje włosom zdecydowany, ale nie przesadny kierunek.


DEVIATION PASTE to emulsja olejowa na bazie wody, co oznacza, że jest łagodna dla włosów. Zawiera zagęszczający alkohol tłuszczowy, odpowiedzialny za gęstą formułę pasty, polimer niejonowy i pochodną gumy guar o właściwościach modelujących i utrwalających oraz czynniki zmiękczające w postaci glikoli.


SPOSÓB UŻYCIA

Niewielką ilość pasty rozgrzewamy w dłoniach, aby ułatwić jej równomierne rozprowadzenie, a następnie wcieramy w suche lub osuszone ręcznikiem włosy. Modelujemy fryzurę w dowolnym kierunku, rzeźbiąc i podkreślając wybrane pasma palcami.
Komentarze
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Ta pasta jest idealna do włosów krótkich. Za jej pomocą można z włosami zrobić wszystko:wygładzić, potargać zaczesać. Włosy bardzo dobrze poddają się modelowaniu
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Polecam pastę osobom które lubią panować nad swoimi włosami. Z tą pastą to nie problem

Produkty polecane


[%carousel%]
Kontakt ze sklepem