Loreal Majirel, nowa szata graficzna, jeszcze lepsza jakość

Zmieniła się szata graficzna kultowych farby do włosów Loreal Majirel. Mają piękną szatę graficzną i niezmienne cudowne wnętrze. Dziś kilka słów o zmianach i o nowych wersjach farby.

Loreal Majirel, trwała farba do włosów

Nowa szata graficzna opakowania jest piękna, minimalistyczna i pastelowa. W środku trwała farba do koloryzacji. Pokrycie siwych włosów jest 100%, tak samo jeśli chodzi o odrosty. Paleta kolorów bardzo bogata, kolory są naturalne, pięknie i żywo wyglądają na włosach. Farba daje trwały efekt, długo utrzymuje się na włosach, a jej wypłukiwanie nie pozostawia nieestetycznych efektów na włosach. Można zakupić w zestawie z oxydantem lub dokupić go oddzielnie w dużej pojemności.

Loreal Majirel High Lift

Trwała farba do włosów przeznaczona do uzyskania kolorów blond. To specjalistyczna farba rozjaśniacz do włosów. Mała paletka z pięknymi odcieniami chłodnych blondów. To farba perełka. Kto próbował uzyskać chłodny kolor jasnego blondu, ten wie, jakie jest to trudne. Efekt zależy oczywiście od kondycji włosów i koloru wyjściowego. Jednak farby mogą rozjaśnić włosy nawet o 5 tonów, także to świetna propozycja do uzyskania wymarzonego jasnego blondu.

Oxydanty w dużych pojemnościach 

Duża pojemność Oxydantu. 1000 ml butelka wody do farb Majrel, Majrel Mix, Majiblond, Majirouge do wyboru w trzech stężeniach: 6%, 9%, 12%.


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem