Loreal Majirel, kultowa farba do włosów

Często pytacie nas o to, jaką farbę do włosów wybrać. Sprawa nie jest oczywista, wybór zależy od wielu czynników, takich jak stan włosów, kolor, jaki chcemy uzyskać bądź wrażliwość na zapach amoniaku. Często w takich przypadkach, informując równocześnie o tym, że najlepiej testować kilka rodzajów i wybrać najlepszą opcję dla siebie, podsuwamy między innymi Loreal Majirel. To jeden z naszych bestsellerów, a przy okazji bardzo „uniwersalna” farba z dużą paletą kolorów. Ma dużo zalet i wiele naszych Klientów bardzo ją docenia. Dlaczego warto ją wybrać? Zapraszam do lektury.

Loreal

Farba profesjonalna, a drogeryjna — kilka słów

Pisząc o farbach, warto wspomnieć, dlaczego w ogóle sięgać po farby profesjonalne? Nie lepiej zdjąć jakąś z drogeryjnej półki? To tańsze i łatwiejsze rozwiązanie. I jasne, że można tak zrobić! Jednak, jak każdy wie z doświadczenia, pozornie prostsza i krótsza droga nie zawsze ma lepszy finał… Tak samo jest w tym przypadku. Nie bez powodu fryzjerzy używają farb profesjonalnych, jednak nie są one zarezerwowane jedynie dla salonów. Jeśli obawiasz się, że ich aplikacja jest trudniejsza, to nie musisz. Nie poczujesz różnicy podczas farbowania, ale poczujesz i zobaczysz różnicę po. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszam do szczegółowego wpisu o tym, jak farbować włosy w domu farbami fryzjerskimi.

Loreal Majirel, paleta kolorów

Jestem nią zachwycona! Piękne naturalne kolory, czernie, brązy, blondy i czerwienie. W klasycznej palecie Loreal Majirel nie znajdziemy żadnych szalonych kolorów, ale piękne i żywe, bezbłędnie naśladujące naturalne. Możemy zmienić kolor, ale nie musimy się obawiać sztucznie wyglądającego kasku z podejrzanie wyglądającymi refleksami w nienaturalnych kolorach. Wzorniki dobrze obrazują kolory, które otrzymamy po farbowaniu. Należy jednak pamiętać, że jeśli planujemy drastyczną zmianę i mamy bardzo zniszczone włosy, lepiej postawić na stopniowe przejścia. Żadna farba nie gwarantuje 100% sukcesu przy zmianie długo rozjaśnianych jasnych włosów na brąz lub czerwień. W drugą stronę — z bardzo ciemnych na najjaśniejsze blondy, również będziemy musieli zastosować łagodne i stopniowe przejście.

regeneracja włosów

Trwałość farb i jakość koloru

Farba bez mrugnięcia okiem przykrywa odrosty i siwe włosy. Trwałość zasługuje na szóstkę z plusem! Kolor do kolejnego farbowania pozostaje żywy, a włosy są błyszczące. Oczywiście ich kondycja zależy również od pielęgnacji, dlatego warto sięgnąć po kosmetyki do włosów, które przedłużą trwałość koloru, ale również zadbają o ich kondycję. Sam kolor nieco się spłukuje, wiadomo, ale dzieje się to równomiernie, włosy nie nie stają się nieestetyczne, matowe, bez życia. Te z nas, które farbują włosy, wiedzą, jak ważne jest, aby kolor wyglądał ładnie nie tylko po farbowaniu, ale również miesiąc później.

Aplikacja

Nakładanie farb Loreal Majirel nie różni się niczym od aplikacji innych farb. Jeśli robimy to pierwszy raz, musimy pamiętać o próbie uczuleniowej (powinno się ją powtarzać po każdym farbowaniu). Jeśli jesteśmy początkujące w farbowaniu włosów w domu, nie musimy specjalnie „ćwiczyć” na innych farbach, zanim użyjemy profesjonalnej. Jest ona taka sama w użyciu jak farby z drogerii. Ważne jest, aby przed farbowaniem uważnie przeczytać całą ulotkę, a później zaglądać do instrukcji i postępować zgodnie z kolejnymi krokami.

Podsumowanie

Farba Loreal Majirel to dobry wybór dla każdego. Od osoby początkującej do profesjonalisty. Paleta barw pozwoli na uzyskanie głębokiego i naturalnego koloru, a aplikacja nikomu nie sprawi trudności. Jakość farb jest na najwyższym poziomie. Jeśli zastanawiasz się, jaką wybrać, postaw na Majirel.


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem