0

Farby Loreal

Loreal Majimeches, Saszetki do pasemek i balejażu 6x25g

Loreal Majimeches, Saszetki do pasemek i balejażu 6x25g

ocenaocenaocenaocenaocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 74,99 zł
Producent: LOREAL
Model: 3421
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 6,97 zł (przedpłata), 13,97 zł (pobranie)
Opis produktu


Saszetki Loreal Majimeches zawierają substancję rozjaśniającą potrzebną do wykonania zabiegu balejażu lub pasemek. Unikalna formuła wzbogacona jest o wosk, który przygotowuje strukturę włosa do przyjęcia substancji chemicznych niezbędnych w koloryzacji.

Produkt nie zawiera amoniaku dzięki czemu jest bezpieczny dla skóry głowy i włosów. Nie wywołuje podrażnień ani nie uszkadza delikatnej struktury włókna włosowego. Loreal Majimeches zapewnia piękny i naturalny efekt koloryzacyjny bez uzyskiwania niepożądanych żółtawych odcieni. Substancja w delikatny sposób wnika we wnętrze włosa i tam wiąże pigment. Zapobiega nierównomiernemu osiadaniu farby a co za tym idzie efekt koloryzacyjny jest w pełni naturalny.


Rezultat:

Piękne i świetliste włosy. Fryzura zachowuje swój naturalny blask i miękkość. Brak amoniaku eliminuje ryzyko uszkodzeń. Włosy mają wielowymiarowy, jednolity kolor który utrzymuje się przez bardzo długi czas.


Sposób użycia:

Zmieszać 25ml kremu do pasemek z zawartością jednej saszetki. Następnie stopniowo dodawać Oxydant Professionnel aż do uzyskania jednolitej konsystencji. Krem należy nakładać na suche i nieumyte włosy. Do stworzenia pasemek nadaje się folia aluminiowa lub Sweet Meches. Krem nie nadaje się do pełnej koloryzacji a jedynie do uzyskania pasemek lub balejażu. Należy bezwzględnie przestrzegać zaleceń producenta zamieszczonych na instrukcji w opakowaniu.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty polecane

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


[%carousel%]
Kontakt ze sklepem