Loreal Majimeches, Saszetki do pasemek i balejażu 6x25g

Loreal Majimeches, Saszetki do pasemek i balejażu 6x25g

Saszetki zawierają substancję rozjaśniającą potrzebną do wykonania zabiegu balejażu lub pasemek

74,47 zł
Chwilowo brak


  • (0)
  • Zapytaj o produkt mail_outline

Saszetki Loreal Majimeches zawierają substancję rozjaśniającą potrzebną do wykonania zabiegu balejażu lub pasemek. Unikalna formuła wzbogacona jest o wosk, który przygotowuje strukturę włosa do przyjęcia substancji chemicznych niezbędnych w koloryzacji.

Produkt nie zawiera amoniaku dzięki czemu jest bezpieczny dla skóry głowy i włosów. Nie wywołuje podrażnień ani nie uszkadza delikatnej struktury włókna włosowego. Loreal Majimeches zapewnia piękny i naturalny efekt koloryzacyjny bez uzyskiwania niepożądanych żółtawych odcieni. Substancja w delikatny sposób wnika we wnętrze włosa i tam wiąże pigment. Zapobiega nierównomiernemu osiadaniu farby a co za tym idzie efekt koloryzacyjny jest w pełni naturalny.
Zalety stosowania:
  • Piękne i świetliste włosy.
  • Fryzura zachowuje swój naturalny blask i miękkość.
  • Brak amoniaku eliminuje ryzyko uszkodzeń.
  • Włosy mają wielowymiarowy, jednolity kolor który utrzymuje się przez bardzo długi czas.
Sposób użycia:
Zmieszać 25ml kremu do pasemek z zawartością jednej saszetki. Następnie stopniowo dodawać Oxydant Professionnel aż do uzyskania jednolitej konsystencji. Krem należy nakładać na suche i nieumyte włosy. Do stworzenia pasemek nadaje się folia aluminiowa lub Sweet Meches. Krem nie nadaje się do pełnej koloryzacji a jedynie do uzyskania pasemek lub balejażu. Należy bezwzględnie przestrzegać zaleceń producenta zamieszczonych na instrukcji w opakowaniu.
Marka
L'Oréal Expert
Typ
rozjaśniacze
Kolor włosów
dla blondynek

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Loreal Majimeches, Saszetki do pasemek i balejażu 6x25g