0

Farby Loreal

Loreal Majimeches, Krem do pasemek i balejażu 50ml

Loreal Majimeches, Krem do pasemek i balejażu 50ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 26,99 PLN
Producent: LOREAL
Model: 4124
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 3474630704657
Opis produktu


Krem do pasemek i balejażu Majimeches wprowadza koloryzację na zupełnie nowy poziom.

Produkt nie zawiera amoniaku dzięki czemu koloryzacja jest równie skuteczna, ale mniej inwazyjna. Ryzyko uszkodzeń struktury włosa zostaje zminimalizowane do zera. Konsystencja kremu ułatwia jego aplikację oraz sprawia, że produkt nie ścieka z włosów. Krem stworzony jest na bazie wosku, który zmiękcza włosy w celu jeszcze lepszego przyjęcia substancji koloryzujących. System odżywczy zawierający oleosfery kompleksowo chroni strukturę pasm. Krem gwarantuje rozjaśnienie aż o 5 tonów. W przypadku stosowania źródła ciepła czas aplikacji wynosi jedynie 15 minut.


Rezultat:

Spektakularny efekt balejażu i pasemek. Włosy są gładkie i miękkie, bez uszkodzeń i efektu przesuszenia. Pasma są kompleksowo odżywione a kolor utrzymuje się na włosach przez długi okres czasu.


Sposób użycia:

25 ml kremu należy wymieszać z zawartością saszetki rozjaśniającej. Następnie stopniowo dodawać oxydant Loreal Professionnel aż do uzyskania jednolitej konsystencji. Produkt należy nakładać na suche i nieumyte włosy. Krem nie nadaje się do całkowitej koloryzacji a jedynie do uzyskania pasemek lub balejażu. Należy bezwzględnie stosować się do zaleceń umieszczonych na ulotce.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty polecane


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem