Loreal Luo Post Color, Szampon poprawiający kolor po farbowaniu 1500 ml

Loreal Luo Post Color, Szampon poprawiający kolor po farbowaniu 1500 ml

Profesjonalny szampon do stosowania bezpośrednio po koloryzacji. Stabilizuje i wzmacnia efekt, nadaje intensywności i blasku.
51,45 zł
Chwilowo brak


  • (0)
  • Zapytaj o produkt mail_outline

Zabiegi profesjonalnej koloryzacji wymagają odpowiednio potraktowania włosów po farbowaniu, aby utrwalić intensywny kolor i zachować ich zdrowy wygląd. Szampon Loreal Luo Post Color to profesjonalny kosmetyk do stosowania w salonie fryzjerskim, który nadaje takie właśnie wykończenie efektu zabiegu. Przeznaczony do użycia bezpośrednio po zabiegu farbami Loreal Luo Color, szampon przede wszystkim domyka łuski włosowe, naruszone podczas wnikania pigmentów. Zapobiega wypłukiwaniu koloru, dzięki czemu nie traci on intensywności już po pierwszym myciu, pozostaje stabilny i wyrazisty. Wygładzone pasma są gładsze w dotyku, łatwiejsze do ułożenia i bardziej lśniące. Szampon ma optymalne dla włosów lekko kwaśne pH, które pozwala zachować je zdrowe i nawilżone.

Rezultat

Szampon zamyka łuski włosów, wygładza je i dodaje blasku. Pasma potraktowane nim bezpośrednio po farbowaniu są nawilżone, miękkie i lśniące, nie plączą się i nie elektryzują, a odcień nie zmienia się przy pierwszym myciu, pozostaje intensywny i trwały.

Sposób użycia:

Po zmyciu farby nanieś szampon na włosy i wmasuj na całej długości do momentu pojawienia się piany. Następnie dokładnie spłucz.

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Loreal Luo Post Color, Szampon poprawiający kolor po farbowaniu 1500 ml