Loreal Tecni Art

Loreal Fix Anti Frizz Pure Spray przeciw puszeniu i elektryzowaniu 400ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 32,47 PLN
Producent: LOREAL
Model: 12221
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 8,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 30165380
Opis produktu
Nadmiernie puszące się włosy mogą zepsuć humor i powodować frustrację podczas stylizacji. Trudno jest nie denerwować się, gdy pomimo naszych starań i wykorzystywania kosmetyków utrwalających, kosmyki wciąż odstają i elektryzują się. Na szczęście firma Loreal stworzyła sprzymierzeńcza wszystkich osób, zmagających się z problemem puszących włosów.

Loreal Fix Anti Frizz PURE to profesjonalny spray utrwalający, który zapobiega puszeniu się włosów. Jest to kosmetyk nowej generacji, którego unikalna anionowa formuła działa jak tarcza antystatyczna, kompleksowo chroniąc przed elektryzowaniem się kosmyków. Fix Anti Frizz PURE zapewnia także 24-godzinną ochronę przed wilgocią, dzięki czemu nasza fryzura pozostanie perfekcyjna bez względu na pogodę. Produkt pozostawia włosy miękkie i przyjemne w dotyku. Idealny do zwiększenia objętości włosów.
Zalety stosowania Loreal Fix Anti Frizz Pure:
  • ochrona przed wilgocią do 24 godzin;
  • perfekcyjne utrwalenie;
  • zapobiega puszeniu się włosów;
  • zapewnia włosom miękkość i blask;
  • zwiększa objętość fryzury;
  • nie skleja i nie obciąża włosów.
Sposób użycia:
Przed użyciem wstrząśnij. Rozpyl na suche lub wymodelowane włosy. W celu zwiększenia objętości spryskaj włosy u nasady. Chcąc uzyskać naturalny efekt, po rozpyleniu przeczesz włosy szczotką.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem