Farby Loreal

Loreal Efassor, Rozjaśniacz włosów farbowanych 28g

ocena ocena ocena ocena ocena 9.0/10 (opinii: 1 )
Cena: 11,49 PLN
Producent: LOREAL
Model: 1263
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 3474630011595
Opis produktu


Loreal Efassor to środek przeznaczony do profesjonalnego usuwania sztucznych pigmentów w strukturze włosa. Produkt wybiela niepożądane refleksy powstałe w wyniku koloryzacji. Przygotowuje również pasma do zabiegu farbowania otwierając włókno włosowe i ułatwiając przyjęcie składników koloryzujących. Doskonale nadaje się do rozjaśniania aż o 2 tony. W przypadku ciemnych odcieni włosów trwale wywabia niepożądany pigment.

Loreal Efassor dzięki swojej złożonej formule nie uszkadza struktury włosa pozostawiając je miękkimi i gładkimi przez długi czas po farbowaniu.


Rezultat:

Włosy są kompleksowo przygotowane do zabiegów koloryzacyjnych. Idealnie wywabia chemiczny pigment z włókien włosa dzięki czemu kolor staje się bardziej jednorodny. Pozostawia włosy miękkie, gładkie i nawilżone.


Sposób użycia:

W zależności od pożądanego efektu produkt Efassor można używać na dwa sposoby. W przypadku demakijażu należy użyć go w połączeniu z gorącą wodą. Jeśli zależy nam na modyfikacji koloru to rozjaśniacz należy połączyć z oksydantem o mocy 6 lub 9 procent. Aplikacji należy dokonywać w rękawiczkach i z użyciem pędzla. Aplikować należy na suche i nieoczyszczone włosy. Nie można dopuścić do styczności produktu ze skórą głowy gdyż może on wywołać podrażnienia. Należy bezwzględnie stosować się do zaleceń producenta umieszczonych na ulotce wewnątrz opakowania.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ocena: 9/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Dodano: Wtorek, 10 Luty 2015 (13:33)
profesjonalny produkt, polecam.

Produkty polecane


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem