Loreal Dual Stylers Sleek and Swing, żel wygładzający do włosów puszących się 150ml
skład żelu wygładzającego włosy Loreal Dual Stylers Sleek and Swing

Loreal Dual Stylers Sleek and Swing, Żel wygładzający do włosów puszących się 150ml

37,45 zł
Chwilowo brak


 • Producent: Loreal
 • Loreal
 • Indeks: 3310
 • Zapytaj o produkt mail_outline

Jeżeli trudno Ci zapanować nad puszącymi się, niesfornymi włosami, sięgnij po Loreal Dual Stylers Sleek and Swing. To tak naprawdę dwa kosmetyki w jednej tubce, które aplikujesz jednym ruchem. Po nałożeniu oraz stylizacji włosów krem-żel sprawi, że zapomnisz o nieposłusznych, odstających we wszystkie strony kosmykach. Twoje pasma pozostaną wygładzone aż do 72 godzin. Zachowają przy tym naturalną lekkość, świeżość i elastyczność, abyś mogła cieszyć się zniewalająco piękną fryzurą. Dodatkowo kosmetyk ten chroni włosy przed działaniem szkodliwych czynników. Zawarta w nim elastyna wygładza i wzmacnia włókna włosów, a kompleks Intra-Cylane chroni przed działaniem wilgoci i czynników atmosferycznych oraz zapobiega puszeniu.

Rezultat

Twoje włosy są wygładzone, zdyscyplinowane, odporne na puszenie w każdych warunkach. Fryzura jest lekka i sprężysta oraz delikatnie utrwalona. Efekt utrzymuje się nawet do 72 godzin, dzięki temu cały czas wyglądasz doskonale i możesz poczuć się naprawdę pewna siebie.

Sposób użycia:

Naciśnij guzik, żeby wydobyć z tuby obydwie konsystencje kremu-żelu jednocześnie. Rozetrzyj produkt w dłoniach i rozprowadź na wilgotnych włosach, a następnie wysusz je, prostując na szczotce.

Ocena:
2015-06-30

używam tego produktu od dawna i bez niego nie zrobię sobie już fryzury


  Ocena:
  2015-05-17

  trwały efekt, bardzo dobry produkt


   Napisz swoją opinię

   Loreal Dual Stylers Sleek and Swing, Żel wygładzający do włosów puszących się 150ml