0

Tecni Art

Loreal Dual Stylers Liss & Pump-up, Żel nadający objętość i gładkość cienkim włosom 150ml

Loreal Dual Stylers Liss & Pump-up, Żel nadający objętość i gładkość cienkim włosom 150ml

ocenaocenaocenaocenaocena 10.0/10 (opinii: 4 )
Cena: 37,99 PLN
Producent: LOREAL
Model: 3309
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 6,97 PLN (przedpłata), 13,97 PLN (pobranie)
Opis produktu

 

Jeżeli Twoje włosy są cienkie i pozbawione objętości, wcale nie jesteś skazana na przyklapniętą fryzurę. Loreal Dual Stylers Liss and Pump Up to niezwykły kosmetyk o podwójnej formule, który uniesie Twoją fryzurę na długo, a jednocześnie pozostawi włosy gładkie, błyszczące i wolne od puszenia. Działa aż do 72 godzin i pozwala cieszyć się doskonałym efektem w każdych warunkach. Co ważne, pozostawia włosy miękkie i elastyczne, aby fryzura wyglądała naturalnie. Podczas aplikacji aktywowane są dwa składniki – krem wygładzający bogaty w elastynę oraz żel z kompleksem Intra-Cylane, który zapewnia sprężystość, ochronę przed szkodliwymi czynnikami, a przede wszystkim unosi włosy u nasady.

Rezultat

Twoje włosy sprawiają wrażenie, jakby było ich o wiele więcej. Są uniesione u nasady, zyskują wyraźnie większą objętość, fryzura wygląda lekko i naturalnie. Przy tym włosy są gładsze, bardziej błyszczące, zachowują też miękkość i elastyczność. Skuteczna ochrona przed wilgocią sprawia, że efekt utrzymuje się naprawdę długo.

Sposób użycia:

Naciśnij guzik, żeby wydobyć z tuby obydwie konsystencje kremu-żelu jednocześnie. Rozetrzyj produkt w dłoniach i rozprowadź na wilgotnych włosach, pozwalając składnikom aktywować swoje działanie. Wysusz włosy z użyciem dyfuzora, tak, aby odbić je u nasady.

Komentarze
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Bardzo dobry produkt. Polecam!
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Z takim zestawem składników spotkałem się po raz pierwszy. Wygładzenie i jednoczesne nadanie objętości po wysuszaniu włosów suszarką to działanie tego dwufazowego produktu.
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Nadaje włosom objętości a zarazem wygładza je. Po zastosowaniu włosy są delikatne w dotyku.
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Dobry, fajnie utrwala, daje naturalny efekt. Włosy pozostaja miekkie.

Produkty polecane


[%carousel%]
Kontakt ze sklepem