Loreal Dual Stylers Liss & Pump-Up, żel nadający objętość i gładkość cienkim włosom 150ml
skład żelu Loreal Dual Stylers Liss Pump Up, gładkość i objętość

Loreal Dual Stylers Liss & Pump-up, Żel nadający objętość i gładkość cienkim włosom 150ml

37,45 zł
Chwilowo brak


 • Producent: Loreal
 • Loreal
 • Indeks: 3309
 • Zapytaj o produkt mail_outline

Jeżeli Twoje włosy są cienkie i pozbawione objętości, wcale nie jesteś skazana na przyklapniętą fryzurę. Loreal Dual Stylers Liss and Pump Up to niezwykły kosmetyk o podwójnej formule, który uniesie Twoją fryzurę na długo, a jednocześnie pozostawi włosy gładkie, błyszczące i wolne od puszenia. Działa aż do 72 godzin i pozwala cieszyć się doskonałym efektem w każdych warunkach. Co ważne, pozostawia włosy miękkie i elastyczne, aby fryzura wyglądała naturalnie. Podczas aplikacji aktywowane są dwa składniki – krem wygładzający bogaty w elastynę oraz żel z kompleksem Intra-Cylane, który zapewnia sprężystość, ochronę przed szkodliwymi czynnikami, a przede wszystkim unosi włosy u nasady.

Rezultat

Twoje włosy sprawiają wrażenie, jakby było ich o wiele więcej. Są uniesione u nasady, zyskują wyraźnie większą objętość, fryzura wygląda lekko i naturalnie. Przy tym włosy są gładsze, bardziej błyszczące, zachowują też miękkość i elastyczność. Skuteczna ochrona przed wilgocią sprawia, że efekt utrzymuje się naprawdę długo.

Sposób użycia:

Naciśnij guzik, żeby wydobyć z tuby obydwie konsystencje kremu-żelu jednocześnie. Rozetrzyj produkt w dłoniach i rozprowadź na wilgotnych włosach, pozwalając składnikom aktywować swoje działanie. Wysusz włosy z użyciem dyfuzora, tak, aby odbić je u nasady.

Ocena:
2016-12-26

Bardzo dobry produkt. Polecam!


  Ocena:
  2015-08-23

  Z takim zestawem składników spotkałem się po raz pierwszy. Wygładzenie i jednoczesne nadanie objętości po wysuszaniu włosów suszarką to działanie tego dwufazowego produktu.


   Ocena:
   2015-07-08

   Nadaje włosom objętości a zarazem wygładza je. Po zastosowaniu włosy są delikatne w dotyku.


    Ocena:
    2015-04-02

    Dobry, fajnie utrwala, daje naturalny efekt. Włosy pozostaja miekkie.


     Napisz swoją opinię

     Loreal Dual Stylers Liss & Pump-up, Żel nadający objętość i gładkość cienkim włosom 150ml