Loreal Curl Contour Leave-In Creme, Krem zapobiega puszeniu 150ml
Skład Loreal Curl Contour Hydracell Anti-Frizz Cream

Loreal Curl Contour Leave-In Creme, Krem zapobiega puszeniu 150ml

Działa jednocześnie jak krem do stylizacji i odżywka. Odżywia i nawilża włosy, definiuje skręt, zapobiega puszeniu się.
32,96 zł
Chwilowo brak


  • Producent: Loreal
  • Loreal
  • Indeks: 4552
  • Zapytaj o produkt mail_outline

Odżywczy krem wygładzający Loreal Curl Contour Leave-In Cream działa jednocześnie jak odżywka i stylizator. Formuła Oil Micro-Emulsion z naturalnymi olejkami zapewnia odżywienie włosów i wydobycie ich naturalnego skrętu bez obciążenia. Technologia Incell zapewnia odżywienie i regenerację uszkodzeń w głębokich warstwach włosa, a gliceryna nawilża pasma, by nadać im sprężystość, podkreślić i wzmocnić skręt, aby loki i fale przez cały dzień były tak piękne i wyraziste jak świeżo po umiejętnym wysuszeniu. Sekretem doskonałego działania tego kremu jest idealna równowaga pomiędzy odżywieniem, nawilżeniem i zdefiniowaniem kształtu fal.

Rezultat

Niesforne kręcone włosy z tendencją do puszenia lub częściowego rozprostowywania się w ciągu dnia nabierają charakteru, zachowują swój piękny kształt, stają się niezwykle sprężyste, wygładzone z zewnątrz i lśniące, a przy tym miękkie i lekkie. Pozostają zdefiniowane i zdyscyplinowane przez cały dzień. Są zdrowe, mocne, odporne na przesuszenie.

Sposób użycia:

Nanieś niewielką ilość kremu na umyte i osuszone ręcznikiem włosy, pozostaw je do wyschnięcia lub użyj suszarki z dyfuzorem. Możesz też użyć odrobiny produktu na suche włosy, by je zdyscyplinować i zapobiec puszeniu.

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Loreal Curl Contour Leave-In Creme, Krem zapobiega puszeniu 150ml