0

Loreal Studio Blond

Loreal B-Studio Puder Multi Techniques, Puder do dekoloryzacji 500g

Loreal B-Studio Puder Multi Techniques, Puder do dekoloryzacji 500g

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 52,99 PLN
Producent: LOREAL
Model: 3790
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 8,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 3474630704510
Opis produktu

Profesjonalny rozjaśniacz w pudrze Loreal B-Studio Multi-Techniques pozwala uzyskać rozmaite efekty za sprawą tego samego produktu – zależnie od tego, jaki sposób jego stosowania wybierzesz. Doskonale sprawdzi się podczas dekoloryzacji globalnej, jak również wtedy, kiedy chcesz stworzyć pasemka, balejaż czy ombre. Połączenie proszku z oksydantem tworzy gęstą pastę, która nie spływa z włosów, może więc z powodzeniem być stosowana także do refleksów bez folii. Pozwala na rozjaśnienie maksymalnie o 7 tonów. Zapewnia przy tym ochronę i wzmocnienie pasm za sprawą kompleksu Pro-Keratyna, wnikającego w strukturę włosa.

Rezultat

Możesz precyzyjnie rozjaśnić całe włosy lub wybrane ich partie, uzyskując różnorodne efekty. Pasma pozostają maksymalnie chronione, po zabiegu zachowują miękkość i naturalny blask.

Sposób użycia:

Używaj rękawiczek ochronnych, mieszaj rozjaśniać w przewiewnym pomieszczeniu. Wymieszaj puder z oksydantem, w ilościach zależnych od pożądanej konsystencji i nałóż wybraną przez siebie techniką, aby uzyskać pożądany efekt. Maksymalny czas działania na włosach to 50 minut, obserwuj pasma w trakcie rozjaśniania co 5-10 minut.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem