Loreal B-Studio Puder Multi Techniques, Puder do dekoloryzacji 500g

Loreal B-Studio Puder Multi Techniques, Puder do dekoloryzacji 500g

Rozjaśniacz w pudrze tworzy gęstą pastę nie spływającą z włosów. Idealny do refleksów bez folii, balejażu, ombre, pasemek, jak i dekoloryzacji globalnej.
53,95 zł
Chwilowo brak


  • Producent: Loreal
  • Loreal
  • Indeks: 3790
  • Zapytaj o produkt mail_outline

Profesjonalny rozjaśniacz w pudrze Loreal B-Studio Multi-Techniques pozwala uzyskać rozmaite efekty za sprawą tego samego produktu – zależnie od tego, jaki sposób jego stosowania wybierzesz. Doskonale sprawdzi się podczas dekoloryzacji globalnej, jak również wtedy, kiedy chcesz stworzyć pasemka, balejaż czy ombre. Połączenie proszku z oksydantem tworzy gęstą pastę, która nie spływa z włosów, może więc z powodzeniem być stosowana także do refleksów bez folii. Pozwala na rozjaśnienie maksymalnie o 7 tonów. Zapewnia przy tym ochronę i wzmocnienie pasm za sprawą kompleksu Pro-Keratyna, wnikającego w strukturę włosa.

Rezultat

Możesz precyzyjnie rozjaśnić całe włosy lub wybrane ich partie, uzyskując różnorodne efekty. Pasma pozostają maksymalnie chronione, po zabiegu zachowują miękkość i naturalny blask.

Sposób użycia:

Używaj rękawiczek ochronnych, mieszaj rozjaśniać w przewiewnym pomieszczeniu. Wymieszaj puder z oksydantem, w ilościach zależnych od pożądanej konsystencji i nałóż wybraną przez siebie techniką, aby uzyskać pożądany efekt. Maksymalny czas działania na włosach to 50 minut, obserwuj pasma w trakcie rozjaśniania co 5-10 minut.

Marka
L'Oréal Expert
Typ
rozjaśniacze
Kolor włosów
dla blondynek

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Loreal B-Studio Puder Multi Techniques, Puder do dekoloryzacji 500g