Loreal B-Studio Platinium, Pasta rozjaśniająca bez amoniaku 500g

Loreal B-Studio Platinium, Pasta rozjaśniająca bez amoniaku 500g

Profesjonalny produkt do włosów naturalnych i farbowanych na jasne odcienie oraz cienkich i uwrażliwionych. Umożliwia rozjaśnienie do 7 tonów.
130,00 zł
Chwilowo brak


  • (0)
  • Zapytaj o produkt mail_outline

Kiedy włosy są delikatne i uwrażliwione lub nie wymagają silnej dekoloryzacji, nie były wcześnie farbowane na ciemne kolory, wybierz pastę rozjaśniającą Loreal B-Studio Platinium bez amoniaku, która pozwala rozjaśnić włosy nawet do 7 tonów, jednocześnie dbając o ich strukturę. Produkt ten doskonale sprawdzi się w przypadku włosów naturalnych i farbowanych na jasne odcienie oraz cienkich i uwrażliwionych. Gęsta konsystencja nie spływająca z pasm zapewnia zgodny z oczekiwaniami i doskonale równomierny efekt. Pasta zawiera opatentowany składnik aktywny Nutriceride™ oraz biały wosk pszczeli, które w połączeniu z zawartymi w aktywatorach Platinium ochronnymi lipidami odżywiają włosy i chronią je przed uszkodzeniem.

Rezultat

Doskonały, równomierny efekt rozjaśnienia do 7 tonów bez uszkodzenia włosów. Pasma zyskują bardzo jasny odcień blond, a przy tym pozostają miękkie, elastyczne i naturalnie błyszczące.

Sposób użycia:

Wymieszaj w proporcjach 1:3 40 g pasty rozjaśniającej i 120 g aktywatora Loreal Platinium dla włosów długich lub połowę tej ilość jeżeli rozjaśniasz włosy krótkie. Rozprowadź równomiernie, kontroluj co 5-10 minut stan pasm. Maksymalny czas działania rozjaśniacza to 50 minut.

Marka
L'Oréal Expert
Typ
rozjaśniacze
Kolor włosów
dla blondynek

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Loreal B-Studio Platinium, Pasta rozjaśniająca bez amoniaku 500g