0

Loreal Studio Blond

Loreal B-Studio Platinium, Pasta rozjaśniająca bez amoniaku 500g

Loreal B-Studio Platinium, Pasta rozjaśniająca bez amoniaku 500g

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 127,99 PLN
Producent: LOREAL
Model: 3818
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 8,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 3474630706248
Opis produktu

Kiedy włosy są delikatne i uwrażliwione lub nie wymagają silnej dekoloryzacji, nie były wcześnie farbowane na ciemne kolory, wybierz pastę rozjaśniającą Loreal B-Studio Platinium bez amoniaku, która pozwala rozjaśnić włosy nawet do 7 tonów, jednocześnie dbając o ich strukturę. Produkt ten doskonale sprawdzi się w przypadku włosów naturalnych i farbowanych na jasne odcienie oraz cienkich i uwrażliwionych. Gęsta konsystencja nie spływająca z pasm zapewnia zgodny z oczekiwaniami i doskonale równomierny efekt. Pasta zawiera opatentowany składnik aktywny Nutriceride™ oraz biały wosk pszczeli, które w połączeniu z zawartymi w aktywatorach Platinium ochronnymi lipidami odżywiają włosy i chronią je przed uszkodzeniem.

Rezultat

Doskonały, równomierny efekt rozjaśnienia do 7 tonów bez uszkodzenia włosów. Pasma zyskują bardzo jasny odcień blond, a przy tym pozostają miękkie, elastyczne i naturalnie błyszczące.

Sposób użycia:

Wymieszaj w proporcjach 1:3 40 g pasty rozjaśniającej i 120 g aktywatora Loreal Platinium dla włosów długich lub połowę tej ilość jeżeli rozjaśniasz włosy krótkie. Rozprowadź równomiernie, kontroluj co 5-10 minut stan pasm. Maksymalny czas działania rozjaśniacza to 50 minut.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem