Absolut Repair Lipidium

Loreal Absolut Repair Lipidium Powermix Shot Repair, wzmacnia działanie maski 150ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 128,70 PLN
Producent: LOREAL
Model: 7460
Status: chwilowo brak
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 30154209
Opis produktu

Twoje włosy stały się w ostatnim czasie osłabione, matowe i wątłe? Chcesz przywrócić im zdrowy wygląd i dawny blask? Zmień nawyki pielęgnacyjne, użyj ulubionej maseczki regenerującej i wzmocnij jej działanie witaminowym serum, by szybciej cieszyć się spektakularnymi efektami.

Loreal Absolut Repair Lipidium Powermix Shot Repair – ten innowacyjny produkt został stworzony z myślą o silnie osłabionych włosach, które potrzebują zastrzyku energii, by odzyskać dawny blask i siłę witalną. Zmieszaj serum z ulubioną maseczką do włosów, dostarcz swoim pasmom porcji odżywczych witamin i składników mineralnych. Formuła wzbogacona drogocennymi lipidami kompleksowo zatroszczy się o Twoje włosy, wypełniając ubytki w ich powierzchni i przywracając im zdrową, gładką strukturę.

Rezultat

Zdrowsze, mocniejsze włosy, pełne odżywczej energii i świetlistego blasku. Użyj serum wzmacniającego działanie maseczki, by jeszcze szybciej zaobserwować poprawę kondycji włosów. Formuła wzbogacona lipidami uzupełni ubytki w strukturze włosa, wygładzi je i nada im wyjątkową gładkość. Włosy staną się mocniejsze, zdrowsze i bardziej odporne na działania szkodliwych czynników atmosferycznych.

Sposób użycia:

Zmieszaj produkt z wybraną maską L’Oreal – dodaj zawartość opakowania do słoiczka z maską i dokładnie wymieszaj produkty do uzyskania gładkiej konsystencji. Zużyj w ciągu 12 miesięcy.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem