DermoFuture

Linsday Vitamin, modelująca maska odżywcza zawiera niacynamid 28g

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 13,97 PLN
Producent: DermoFuture
Model: 8101
Status: chwilowo brak
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 8809371140979
Opis produktu
Zanieczyszczone powietrze, smog, brak słońca to czynnika niekorzystnie wpływające na kondycję naszej skóry, których bardzo trudno uniknąć. Aby im przeciwdziałać postaw na prawdziwą bombę witaminową zamkniętą w niewielkim kubeczku od Lindsay.

Witaminowa modelująca maska odżywcza z niacynamidem Vitamin od Lindsay została stworzona z myślą o cerze wymagającej specjalnej pielęgnacji, szczególnie dojrzałej, zmęczonej, pozbawionej blasku i witalności. Formuła maski to prawdziwa bomba witaminowa, która doskonale odżywia skórę i dodaje jej energii. Zawarte w maseczce składniki zapobiegają fotostarzeniu się oraz wykazują silne działanie anty-aging. Już po pierwszym zastosowaniu skóra pozostaje miękka, odświeżona i rozpromieniona. Zawarty w formule niacynamid odpowiada przede wszystkim za intensywne odżywienie skóry oraz wzmocnienie jej bariery ochronnej, dzięki czemu jest ona chroniona przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych takich jak smog, wiatr czy słońce. regularnie stosowana maska witaminowa widocznie spłyca zmarszczki, przywraca równowagę hydrolipidową skórze oraz poprawia jej jędrność i elastyczność, dzięki czemu cera wygląda na o wiele młodszą i pełną energii.
Rezultat:
  • poprawia owal twarzy,
  • odżywia i nawilża skórę,
  • chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych,
  • odmładza i przywraca promienny blask.
Sposób użycia:
Kubeczek z proszkiem uzupełnij wodą do poziomu nieco poniżej zaznaczonej linii. Dokładnie połącz wodę z proszkiem do uzyskania gładkiej masy. Następnie nałóż maseczkę na wcześniej przygotowaną skórę twarzy, omiń okolice oczu i ust. Pozostaw maskę na około 10 minut, a następnie zdejmij zaczynając od góry. Dokładnie zmyj pozostałości i nałóż ulubiony kosmetyk pielęgnacyjny.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem