Kultowa farba do włosów od Artego

Dziś cały wpis o jednym kosmetyku. Warto, bo to prawdziwa gwiazda w naszym sklepie. Farba Artego It’s Color to bez przerwy jeden z naszych bestsellerów. Dlaczego warto po nią sięgnąć? Zapraszam na wpis.

artego it's color

Farby Artego

Artego It’s Color to już kultowa farba do włosów. Ma bardzo dobrą jakość i świetną dużą pojemność, bo aż 150 ml. Paleta kolorów jest bardzo rozbudowana, od tych bardzo naturalnych do naprawdę szalonych.

Wielką zaletą farb jest to, że mają niską zawartość amoniaku. Osoby wrażliwe na ten składnik również mogą spróbować jej użyć. Jest duża szansa, że farba nie podrażni skóry głowy i układu oddechowego.

Farby są bardzo trwałe, mają żywe i intensywne kolory. Pokrywają siwe włosy i odrosty. Kolor jest równomierny i żywy. Długo się utrzymują i co jest bardzo ważne, estetycznie się wypłukują, nie ma nieestetycznych wyblakłych kolorów lub dziwnych prześwitów. Wzorniki bardzo dobrze odwzorowują kolory, które uzyskamy po farbowaniu (o ile nie planujemy zbyt drastycznie zmienić koloru).

Ta trwałość koloru!

Dodatkowo Artego It’s Color  zawierają składniki odżywcze i pielęgnujące. Za to lubię farby profesjonalne. Oprócz samej zmiany koloru pielęgnują włosy i dbają o ich kondycję, dostarczając odżywczych składników. To zazwyczaj odróżnia farby fryzjerskie od tych drogeryjnych. Producenci oprócz zwiększonej skuteczności i wiernego odwzorowania kolorów i palet dbają również o kondycję włosów. Włosy farbowane wymagają szczególnej uwagi, ponieważ farbowanie niestety, ale niszczy włosy. Jeśli farba od razu dostarcza włosom, które podczas farbowania otwierają swoje łuski, drogocennych i odżywczych składników, dłużej zachowujemy je w dobrej kondycji. To bardzo pożądany efekt

Artego It’s Color Świetnie nadaje się do użytku domowego. Mimo że jest to farba profesjonalna, w użyciu niczym nie różni się od innych farb, a śmiem twierdzić, że odwzorowanie koloru i efekt, jaki osiągniecie, da przewagę tej farbie nad innymi.


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem