Kryolan Ultra Setting Vaporizer, spray matujący do utrwalania makijażu 100ml

Kryolan Ultra Setting Vaporizer, spray matujący do utrwalania makijażu 100ml

Profesjonalna mgiełka utrwalająca makijaż, idealna na sesje zdjęciowe, oraz przed kamery. Pozostawia długotrwałe matowe wykończenie.
76,00 zł
Chwilowo brak


  • (0)
  • Zapytaj o produkt mail_outline

Kryolan Ultra Setting Vaporizer, spray matujący do utrwalania makijażu to mgiełka do zadań specjalnych. Marka Kryolan stworzyła profesjonalny spray, który ma za zadanie przedłużyć trwałość makijażu. Zabezpiecza on w pełni wykonany make up przed jego uszkodzeniami powstałymi w wyniku przetarć ręką, otarć, rozmazań, spływania, świecenia etc. Doskonale sprawdzi się w zadaniach specjalnych, gdzie będzie musiał wyjątkowo dobrze zabezpieczyć makijaż przed obiektywem kamery tudzież aparatu, odpowiednio rozproszyć światło przy wykonywaniu nagrania bądź sesji zdjęciowej. Dzięki matowemu wykończeniu jakiego nadaje, świetnie sprawdzi się w tej próbie. Dodatkowo jest niewidoczna, niewyczuwalna, oraz ultralekka.

Rezultat

Idealny makijaż przez długi czas. Super zmatowiona cera, efektowny wygląd przez obiektywem kamer oraz aparatów.

Sposób użycia:

Zaleca się użycie mgiełki, na wykończony, zmatowiony makijaż. Sugeruje się rozpylenie sprayu w odległości około 20 cm od twarzy. Ze szczególną uwagą w okolicy oczu i błon śluzowych. Dokładne informacje co do sposobu użycia zawarte są na opakowaniu.

Marka
Kryolan

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Kryolan Ultra Setting Vaporizer, spray matujący do utrwalania makijażu 100ml